blog

Stephen Colletti Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, 2017

Podczas gdy niektórzy ludzie znajdują swoje prawdziwe dopasowanie w pierwszym związku, niektórzy nie znajdują go nawet po kilku złamanych sercach. Taka jest historia atrakcyjnego aktora, Stephena Collettiego, który pozostawał w związku z wieloma kobietami, ale nie mógł przedłużyć związku z żadną z nich. Stephen Colletti to amerykański aktor i osobowość telewizyjna, który jest najbardziej znany z roli Chase Adams w serialu telewizyjnym The CW One Tree Hill.

 Stephen Colletti Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, 2017

Kariera i postęp:

Stephen zadebiutował na ekranie telewizyjnym, występując w reality show Laguna Beach: The Real Orange County około 2004 roku. epizod. Stephen pojawił się w kilku serialach telewizyjnych, w tym w One Tree Hill, The Hills i Hit the Floor.

Ponadto Stephen zadebiutował w filmie z 2005 roku, Cleats of Imminent Doom. Swoje umiejętności aktorskie wykorzystał w kilku filmach, w tym Norman Adolescent Behavior, Shannon’s Rainbow, Kill Katie Malone, Status: Unknown, Summer Forever i The Suicide Note. Stephena można zobaczyć w dwóch filmach, Frat Pack i The Wedding Do-Over w 2017 roku.

Ile jest wart Szczepana?

Stephen Colletti podobno cieszy się wspaniałym majątkiem w wysokości 1 miliona dolarów. Gwiazda zarobiła na tym swoją kilkuletnią pracę w programach telewizyjnych i filmach. Kilkakrotnie zadziwił fanów swoimi potężnymi i przełomowymi występami. Wartość netto tego znakomitego aktora prawdopodobnie nadejdzie w nadchodzących dniach dzięki jego nieustępliwej pracy i wysiłkom w sektorze.

Rozwijanie historii jego związku!!

Zanim przejdziemy do jego dawnych relacji, ujawnijmy, że przystojny aktor jest obecnie singlem. Aktor powstrzymał się od romansów i od dłuższego czasu z nikim nie spotykał się. Wcześniej spotykał się z Chelsea Kane, gwiazdą Disneya. On i była dziewczyna utrzymywali romantyczny związek od marca 2011 do maja 2013. Połączenie tej pary wydawało się szczęśliwe i zadowolone w pierwszych latach, ale później wyłapało konflikt.

Przed Chelsea Stephen spotykał się z kilkoma wspaniałymi damami, w tym z Haydenem Panettiere (sierpień 2006-listopad 2008), Lauren Conrad (2004-2005), Kristin Cavallari (2001-2004), Lalaine (1999-2001). Chociaż spotykał się z wieloma kobietami, Stephen nie mógł znaleźć miłości, której pragnął w żadnej z tych kobiet, i dlatego został teraz singlem. W wieku 31 lat nadal nie jest żonaty i nie ma żony. Dawny związek Stephena wyjaśnia zamieszanie, że nie jest gejem.

s Krótki życiorys:

Znakomity aktor Stephen Colletti urodził się 7 lutego 1986 r. W Newport Beach w Kalifornii, USA. Jest najmłodszym dzieckiem Bruce'a Collettiego i Lorilee. Uczył się w Lagauna Beach High School w Lagauna Beach w Kalifornii. Ukończył studia na Uniwersytecie Stanowym w San Francisco. Ma niesamowitą wysokość 6 stóp, co poprawia jego osobowość.

Zalecane