blog

Stephen Hendry Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna lub Partner, Net Worth

Jest niewielu graczy, którzy zdobywają imię i sławę w świecie snookera, ponieważ snooker jest niedoceniany, ale był też emerytowany snooker, który osiągnął zarówno imię, jak i sławę, jest nim Stephen Hendry. Został najmłodszym graczem w snookera w wieku 16 lat, a także najmłodszym mistrzem świata w historii, mając 21 lat.

 Stephen Hendry Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna lub Partner, Net Worth

Jego kariera i sukcesje:

Jest jednym z czołowych graczy w historii snookera; przeszedł na emeryturę ze snookera w 2012 roku. Stephen również staje się jednym z najlepszych zawodowców w 1998 roku i jest siedmiokrotnym mistrzem w snookera. W całej swojej karierze zdobył siedemdziesiąt cztery tytuły zawodowe, a wśród nich drugie miejsce w historii za Stevenem. Hendry zdobył kilka wyróżnień i nagród za swój występ na polu snookera, a także dwa razy Osobowość Roku BBC Scotland, sześciokrotnie Gracz Roku WPBSA i wiele więcej.

Ile on zarabia?

Były zawodowy gracz w snookera, Stephen oszacował wartość netto na 17 milionów dolarów, a także ogromne pieniądze z opłat, wypłat, pensji i wygranej. Wiki podaje również, że zarabia od swoich głównych sponsorów, takich jak producent kijów Riley, który dziesięcioletni kontrakt kupił mu średnio 4,5 miliona USD, a inne kontrakty dotyczyły również kleju Bostik i zegarków Omega. Jednak u szczytu swojej drogi zarobił ponad 2,5 miliona dolarów w rekomendacjach. Wygrywa też bitwę z sąsiadami, aby zbudować jedenaście luksusowych nieruchomości w ogrodzie na tyłach swojego domu, dwie mile od Gleneagles.

Ikona snookera, Stephen skończył życie małżeńskie dla swojej dziewczyny gwiazdy filmowej?

Mistrz snookera, Stephen ostatecznie porzucił swoją żonę Mandy dla Lauren Thundow, dziecięcej aktorki teatralnej: mniej więcej o dwadzieścia lat młodszej od Hendry. , który otrzymał mistrza świata w snookera w wieku dwudziestu jeden lat, prawdopodobnie w wieku, w którym Thundow był jeszcze niemowlęciem. Ożenił się również z Mandy przez dziewiętnaście lat od ich ślubu w 1995 roku w Muthill Parish Church w Perthshire. Jednak szczęśliwe małżeństwo powitało razem dwójkę dzieci, Blaine'a urodzonego w 1995 roku i Cartera urodzonego w 2004 roku. Pomimo faktu, że mają prawie nastoletnie dzieci, Hendry zdecydował się porzucić małżeństwo. Gdy Stephen świętował swoją miłość do Lauren, opuścił serce ze złamanym sercem, ale już złożył apelację o rozwód w Sądzie Okręgowym w Liverpoolu osiem tygodni po rozłamie. Niemniej jednak jej była żona nie jest jedyną, która była załamana i pozostawiona w cieniu, ponieważ ta, która obecnie przybyła z jego trasy do Las Vegas w tym czasie, wyszła zdruzgotana, by dowiedzieć się o romansie swojej dziewczyny z tym, co nazwał „bogatym”. gwiazda sportu” przez Słońce. Jednak ostatnio mieszka ze swoją randkową partnerką Lauren.

Krótki życiorys:

Urodził się w Edynburgu w Szkocji 13 stycznia 1969 r., więc posiada obywatelstwo szkockie, a także jest rasy białej. Wzrost Stephena wynosi ponad 6 stóp i 2 cale, a także ma średnią wagę przy smukłym i dobrze utrzymanym ciele. Ma jednak również atrakcyjną i dobrze ułożoną sylwetkę, sprawną i zdrową. Był odnoszącym sukcesy graczem w snookera, a także najbogatszą gwiazdą sportu.

Zalecane