blog

Stephen Huszar Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Flash

Kanadyjski aktor i producent Stephen Huszar zyskał sławę po tym, jak z powodzeniem zdobył rolę złoczyńcy o imieniu „Plunder” w słynnym serialu CW The Flash. Aktor znany jest również z roli w 30 Days of Night: Dark Days, Sekret Miltona, Supernatural itp.

 Stephen Huszar Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Flash

Grabież - Flash

Stephen Huszar wcielił się w rolę Jared Morillo (Plądrowanie) w amerykańskim serialu o superbohaterach CW Błysk . Plądrowiec był złodziejem klejnotów, który użył futurystycznej technologii, by walczyć ze speedsterami. Błysk oraz Dzieciak Flash z serii.

Ponadto, Plunder był pierwszym złoczyńcą, który został pokonany przez Flash dla dzieci. Po klęsce Grabieży, Dzieciak Flash został uznany przez publiczność za bohatera.

Możesz lubić: Kavan Smith Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Jaka jest wartość netto Stephena Huszara?

Stephan gromadzi główne źródło swojej wartości netto dzięki karierze aktorskiej. Podobnie Huszar jest również współzałożycielem firmy z Toronto MindfulWorld Media od stycznia 2013 r. Poza tym Stephan czerpie dochody z kilku firm, współpracując z Hulomedia jako partner, Zarządzanie talentami w Trisko jako aktor, Filmy Hulo jako właściciel i producent oraz Festiwal Filmów Cyfrowych NEXTFEST jako producent i reżyser.

Kasy: Jessica Boyington Wiki: Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie, Rodzina

Czy Stephen jest żonaty, czy tylko randkuje?

Kanadyjski aktor był kiedyś związany z kanadyjską aktorką Elyse Levesque. Plotki o randkowaniu o tym dwojgu zaczęły powstawać po tym, jak Elyse opublikowała obrazek z nich razem na Instagramie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Elyse Levesque (@elyse_levesque)

Jednak obaj nigdy nie potwierdzili swojego związku z opinią publiczną. Spokojne życie randkowe Stephena często budzi wiele spekulacji na temat jego homoseksualizmu, ale nie potwierdził jeszcze swojej seksualności.

Kasy: Aktor Kevin McGarry Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Małżonek, Żona, Rodzina, Wzrost

Krótki życiorys

Stephen Huszar urodził się 24 stycznia 1984 r. w Saskatoon w Saskatchewan. Stoi na wysokości 6 stóp 1 cala (1,85 metra). Kanadyjski aktor ukończył szkołę średnią w Aden Bowman Collegiate i uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie B.Comm Field and Finance na Uniwersytecie Saskatchewan.

Zalecane