blog

Stephen Sharer Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina, wzrost

Amerykański YouTuber, Stephen Sharer, stał się sensacją w Internecie po tym, jak jego kanał trafił do subskrybentów, licząc miliony. Sharer słynie z udostępniania swoich szalonych filmów kaskaderskich i wakacyjnych, a także filmów związanych z majsterkowaniem i rozrywką na swoim własnym kanale YouTube.

  Stephen Sharer Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina, wzrost

Nigdy więcej związku z byłą dziewczyną!

Gwiazda YouTube, Stephen, zyskał sławę w mediach społecznościowych dzięki swoim zabawnym filmom. Jego sukces przyniósł mu wielu zwolenników, którzy są ciekawi jego życia za kamerami.

Zobacz także: Judy Travis Net Worth

YouTuber był w romantycznym związku z Renatą Erickson.

Para umawiała się na randki przez jakiś czas, a Stephen wielokrotnie publikował swoje zdjęcia ze swoją dziewczyną na swoim Instagramie. Zerwana para została zauważona w Washington Square Park w kwietniu 2017 roku.


Stephen Sharer i jego była dziewczyna Renata Erickson w Washington Square Park w kwietniu 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Na razie duet już się rozstał, a Stephen nie wypowiadał się głośno o przyczynie ich rozstania. Tak więc poprzednia romantyczna więź Stephena z Retaną Erickson całkowicie wyjaśnia plotki i zarzuty, że był gejem.

Życie rodzinne: rodzeństwo YouTuberów

Stephen został wychowany w Waszyngtonie przez rodziców. Oboje jego rodzice pracują zawodowo. Jego ojciec jest znanym prawnikiem, a matka malarką, która wykorzystuje malarstwo olejne do zilustrowania swoich umiejętności na płótnie. Stephen ma troje rodzeństwa jako członków swojej rodziny. Ma brata o imieniu Carter Sharer i dwie siostry o imieniu Lizzy Sharer i Grace Sharer. Jego brat Carter jest również gwiazdą YouTube i współpracował ze Stephenem, dostarczając aktualizacje vlogów. Carter jest cztery lata starszy od swojego młodszego brata Stephena.

Nigdy nie przegap: Adam Montoya Net Worth, żonaty, żona, dziewczyna

Jego siostra Lizzy Sharer jest również gwiazdą YouTube i pojawiła się również na kanałach Cartera i Shearer na YouTube. Lizzy jest również cztery lata starsza od Stephena, ale Carter jest jej starszym bratem. Carter urodziła się cztery miesiące wcześniej niż jej siostra gwiazdy YouTube.

Jaka jest wartość netto Stephena Shearera?

Stephen Sharer od 2006 roku gromadzi swoją wartość netto jako gwiazda YouTube. Pochodzący z Waszyngtonu uzyskuje przyzwoite przychody ze swojego kanału rozrywkowego. Jego kanał na Youtube oficjalnie wystartował 27 lutego i szybko się rozrósł. 19 lutego 2019 roku artysta świętował sześć milionów subskrybentów na swoim własnym kanale. Podzielił się chwilą z fanami na Instagramie

https://www.instagram.com/p/BuCo-R1gtpJ/ .

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Stephena Sharera (@stephensharer)

Patrząc wstecz na jego kanał, można uznać jego najcenniejszy film Dziel się miłością, który ma ponad dziewiętnaście milionów wyświetleń. Został nakręcony w jego domu w Waszyngtonie.

Oprócz zarobków z YouTube Stephen promuje także swoją linię ubrań Epicka linia odzieży za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sklep internetowy zajmuje się sprzedażą odzieży i akcesoriów.

Może Ci się spodobać: Uczucie winorośli Brandon Calvillo Wiki: Wiek, dziewczyna, rodzina

Wraz z postępami na swoim kanale YouTube zdobył także wielu obserwujących na swoich kontach na Twitterze i Instagramie. Często umieszcza swoje miejsce pobytu i zabawne cytaty na swoich portalach społecznościowych. YouTuber wielokrotnie przedstawia w swoich filmach swojego brata Cartera. Ma przyjaciela, Jimmy'ego Olssona, który jest również znany z vlogów o kaskaderach i podróżach.

Notatka: Socialblade oszacował swoje zarobki na swoim kanale YouTube na ponad 15 tys. USD miesięcznie i 200 tys. – 2 mln USD rocznie.

Krótki życiorys

Stephen Sharer urodził się 1 marca 1998 roku w Waszyngtonie. Chociaż urodził się w Waszyngtonie, Stephen dorastał w Nowym Jorku. Gwiazda YouTube należy do rasy białej i należy do narodowości amerykańskiej. Zgodnie z wiki, Stephen założył swój kanał na YouTube w lutym 2006 roku.

Gwiazda YouTube zdobyła swój udział w edukacji. Od czasów szkolnych zawsze był po stronie kreatywnej. Od eksperymentowania z różnymi naukami na swoim podwórku po udział w szkolnych i studenckich festiwalach, Stephen konsekwentnie demonstrował swoją żądną przygód stronę. Później zapisał się na NY University i ukończył ekonomię i marketing cyfrowy jako wybrany przez niego przedmiot.

Zalecane