blog

Steve Gold Wiki: Wiek, urodziny, geje, wartość netto, dom, aukcja za milion dolarów

Zawsze tęskniąc za wyzwaniami, Steve Gold postanowił przejść od mody do rynków nieruchomości. Mieszkaniec West Chelsea posiada rozległe doświadczenie biznesowe, które obejmuje znaczące doświadczenie zarówno w zakresie nowych konstrukcji, jak i prac związanych z odsprzedażą. Każdy musi być ciekawy, jak znaleźć udaną karierę najbardziej pracowitego człowieka, więc bez marnowania czasu przyjrzyjmy się uważnie jego życiu.

 Steve Gold Wiki: Wiek, urodziny, geje, wartość netto, dom, aukcja za milion dolarów

Steve koncentruje się na szybkiej ocenie konkretnych potrzeb klienta i przedstawia mu pełną gamę dostępnych opcji, aby dopasować go do jego stylu życia i zasobów finansowych. Skupia się głównie na luksusowych nieruchomościach w centrum Manhattanu i odegrał kluczową rolę w wielu nowych projektach firm zajmujących się nieruchomościami.

Życie osobiste: czy on się z kimś spotyka?

Steve, najbardziej płodny biznesowy człowiek, zawsze uważał, że jego życie osobiste nie jest w centrum uwagi. Steve nie ma żadnego widocznego statusu związku, dlatego trudno przewidzieć, czy ma romans, czy jest singlem.

Mówiąc o seksualności Steve'a, jest bardzo hetero. Poza tym jeden z jego postów z 2012 roku mówi, że ma kilku gejowskich przyjaciół.

Steve znalazł miłość

Nowojorska gwiazda notowana za milion dolarów znalazła miłość i nie może przestać się nią zachwycać. Steve Gold jest obecnie w związku z dziewczyną Luizą Gawlowską i kwitnie życie miłosne, mimo że ma osiem lat różnicy wieku.

Gold po raz pierwszy spotkał Luizę na lotnisku w oczekiwaniu na lot do Londynu w 2018 roku. Steve w wywiadzie powiedział, że nie była kochana od pierwszego wejrzenia, ale raczej była pożądaniem od pierwszego wejrzenia. Po pierwszym spotkaniu na lotnisku para pojechała na pierwszą randkę do Londynu, a następnie udała się na podobne randki w Monte Carlo i na Ibizie.

Po sześciu miesiącach randek para zamieszkała razem w Nowym Jorku w lutym 2019 roku. Steve przyznał, że sprawy idą szybko, ale mimo to jest zadowolony ze znalezienia idealnego partnera w życiu i jest gotowy spędzić resztę życia z nią.

Narodziny Dziecka?

Tak, Steve i jego dziewczyna mają teraz swoje pierwsze dziecko!

Podekscytowanie Steve'a właśnie wzrosło, gdy jego dziewczyna Luiza urodziła pierwsze dziecko pary, córeczkę o imieniu Rose w czerwcu 2019 roku. Para zachowała wiadomość o ciąży Luizy prawie dla siebie. Ale wygadali się w ekskluzywnym wywiadzie dla Us Weekly 6 czerwca 2019 r.

Życie rodzinne Steve'a

Steve jest najmłodszym członkiem swojej rodziny, otoczony trojgiem rodzeństwa z rodziców Richarda i Nancy Gold. Publiczność Bravo's ' Notowanie za milion dolarów w Nowym Jorku ' czasami zobaczyć przebłyski swojej rodziny.

Zalecane