blog

Steve Langford Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dzieci, Zwolniony, Wartość netto, Teraz

Reporter i producent wiadomości zdobył ogromną sławę w kanałach radiowych i telewizyjnych dzięki swojej niesamowitej umiejętności prezentacji programów. Amerykański prezenter, Steve Langford, ma ponad trzy i pół dekady doświadczenia w rozpowszechnianiu wiadomości. Najbardziej znany jest z reportaży w WCBS-TV, a obecnie jest szefem nowojorskiego biura w I24NEWS.

 Steve Langford Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dzieci, Zwolniony, Wartość netto, Teraz

Langford dzieli się dwójką dzieci z żoną!

Steve Landford jest żonatym mężczyzną, który cieszy się pięknym życiem ze swoją rodziną. Jest żonaty z żoną Randi, z którą mieszka w Nowym Jorku. Para jest razem od dawna, ale ich związek jest wciąż z dala od mediów.

Po ślubie para powiększyła swoją rodzinę, witając swoje pierwsze dziecko, a następnie następne dziecko. Dzieci ewidentnie dodały więcej błogości swojemu związkowi, ale mimo to para niechętnie dzieli się swoim rodzinnym miejscem pobytu.

Jak na razie prezenter wiadomości utrzymuje swoje życie osobiste na niskim poziomie, niezależnie od tego, że siedzenie przed ekranem aparatu jest jego główną pracą.

Jego krótka biografia:

Według źródła wiki Steve Langford ma 64 lata. Reporter posiada narodowość amerykańską i wywodzi się z rasy białej. Ma średni wzrost dostosowany do jego sylwetki. Reporter jest wykształcony na University of Laval w Quebecu i University of Western Ontario. Reporter biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Zalecane