blog

Steve Liesman Wiki: CNBC, wynagrodzenie, wartość netto, żona, rodzina, fakty

„Meltdown” i „Breakdown” to codzienność, ale jeśli chodzi o człowieka znanego ze swojego spokoju, jest to dość zaskakujące. Steve Liesman, który jest starszym reporterem ekonomicznym dla CNBC Network, nie mógł powstrzymać emocji i doświadczył zaskakującego załamania i udzielił przekonującej odpowiedzi Rickowi Santelli. Reporter CNBC pracował wcześniej dla The Wall Street Journal jako starszy reporter ekonomiczny.

  Steve Liesman Wiki: CNBC, wynagrodzenie, wartość netto, żona, rodzina, fakty

Kariera zawodowa Steve'a:

Steve Liesman jest starszym reporterem ekonomicznym obsługującym sieć CNBC. Korespondent informuje o wszystkich aspektach związanych z gospodarką, w tym o Rezerwie Federalnej i głównych wskaźnikach ekonomicznych. Liesman prowadzi przez cały dzień ulubiony program „Squawk Box” (poniedziałek do piątku, 6 rano do 9 rano ET), a także inne programy biznesowe CNBC.

Przed rozpoczęciem pracy w CNBC korespondent pracował dla The Wall Street Journal jako starszy reporter ekonomiczny. Zajmowałby się reporterem energetycznym i przekazywałby maksimum informacji, które są związane z szefem moskiewskiego biura. Liesman ma na swoim koncie wiele nagród, w tym nagrody Emmy i Pulitzera, za swoją niezwykłą karierę w reportażach.

Steve Liesman i Rick Santelli na żywo przekomarzanie się na żywo:

Podczas przekazywania wiadomości, które odnoszą się do inflacji, gorącym argumentem było: wymieniane między Liesmanem i Santellim w programie emitowanym w CNBC. Santelli pracuje jako starszy redaktor CNBC. Punktem kulminacyjnym programu był rzeczywisty krach Liesman, w którym Liesman stwierdził:

„Niemożliwe, żebyś się bardziej mylił, Rick. Twoje wezwanie do inflacji, zniszczenia dolara, niepowodzenia w odbiciu gospodarki USA. Rick, niemożliwym jest, abyś się bardziej mylił. Każda rada Dałeś, straciłeś pieniądze, Rick.

Dla faktów debata się skończyła. Od 2009 roku dochodziło do ciągłych krachów rynkowych wpływających na kurs dolara, spowodowanych przewidywaną hiperinflacją. Obaj korespondenci mylili się w stu procentach, co do ich sprzeczności poglądów.

Ile zarabia Steve?

Wynagrodzenie CNBC jest z pewnością przepyszne i szacuje się, że średnio wynosi około 600 tysięcy dolarów. Chociaż Liesman nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących jego zarobków i kontraktu, liczby jego majątku z pewnością dotkną miliona dolarów.

Steve jest żonaty!

Liesman dzieli się wiązką radości, gdy jest z członkami swojej rodziny. Jest żonatym mężczyzną i został pobłogosławiony dwójką dzieci.

Pomimo napiętych harmonogramów związanych z pracą, Liesman był w stanie poświęcić czas swojej żonie i ich dwóm synom. Ale do tej pory imię jego małżonki i ich dwójki dzieci nie zostało ujawnione mediom.

Liesman i jego żona to humanitaryści:

Nie tylko para odniosła sukces zawodowy, ale para pracowała dla różnych programów pomocy społecznej. W ostatnim czasie Liesman wezwał ludzi do pomocy i pomocy mieszkańcom Haiti w przekazywaniu darowizn na podstawowe sytuacje kryzysowe.

Z powodu huraganu, który spowodował masowe niszczenie żyjących i niszczących mienia, ludność potrzebowała pomocy, aby odzyskać straty po katastrofach. Liesman wraz z żoną przekazał niezbędnego asystenta za pośrednictwem organizacji non-profit CARE i wspierał kampanię pomocy ofiarom.

Krótkie życiorys i Wiki Steve'a Liesmana:

Starszy reporter ekonomiczny Steve Liesman urodził się w Bronxville w stanie Nowy Jork 21 st Maj 1963, co daje 54 lata. Liesman studiował na State University of New York w Buffalo, aby uzyskać dyplom licencjata. Angielski, a później poszedł do Wyższej Szkoły Dziennikarstwa na Uniwersytecie Columbia, aby ukończyć edukację na MS. Reporter ma imponujący wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane