blog

Steve Noviello Wiki, wiek, żonaty, ślub, partner, wesoły, wynagrodzenie

Wydarzenia i wydarzenia to nie tylko materiały informacyjne, które pojawiają się w nagłówkach, ale to historia czyjegoś życia. Steve Noviello zdał sobie z tego sprawę bardzo wcześnie w swojej karierze jako dziennikarz. Tak było w przypadku 15-letniej martwej dziewczynki, której ciało znaleziono w rowie. Po przekazaniu mu pracy spotkał babcię ofiary, która podczas przeglądania zdjęć roniła więcej łez niż słów. To zainspirowało go do wykorzystania swojej pracy dla dobra ludzi.

 Steve Noviello Wiki, wiek, żonaty, ślub, partner, wesoły, wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Dziennikarz jest pionierem w dziedzinie sprawozdawczości konsumenckiej. Zaczynając jako regularny reporter Fox News Channel, postanowił zająć się tym po opisanym powyżej zdarzeniu zmieniającym życie. Od 15 lat jest przewodnikiem po właściwych rozwiązaniach finansowych i ekonomicznych.

Z powodzeniem oznakował wiele podstawowych produktów franczyzowych dla kanału, który obejmuje „Deal or Dud”, „Save Me Steve” i „On Your Side”, który działa z korzyścią dla konsumentów. Niedawno został pierwszym reporterem w kanale, który po uruchomieniu „Basic Training” miał własny podcast.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Przyjaciel ludzi z całego kraju wyrobił sobie markę jako uznany reporter. Jego prace pojawiają się co tydzień na stacjach FOX O&O w całym kraju, co oznacza, że ​​otrzymuje z pracy lukratywne wynagrodzenie.

Jest osobą o szerokiej wiedzy ekonomicznej i finansowej, która pomaga ludziom podejmować najskuteczniejsze decyzje racjonalnego wydawania pieniędzy. W swojej karierze dziennikarza zarobił niezłą wartość netto.

Czy Steve jest już żonaty?

Jest osobą, która wierzy w prawdziwe wiadomości i opowiadanie historii. On jest tym, który poszedłby dalej w dowolnym stopniu, aby zagłębić się w szczegóły i ujawnić rzeczywistą wartość rzeczy. I wydaje się, że wcale nie różni się od niego w życiu osobistym i relacjach z partnerem.

Nie było go w telewizji Fox przez krótki czas we wrześniu 2014 roku. To dlatego, że był zajęty w jednym z najważniejszych momentów swojego życia. W tym czasie się żenił. Związał się z obecnym mężem Dougiem Benderem na weselu w Central Park w Nowym Jorku.

Gotowy na dzień w biurze!

Post udostępniony przez SteveNoviello (@stevenoviello) on

Krótki życiorys:

Trudno uwierzyć, że tak płodny prezenter i reporter zdołał utrzymać swoją wiki w tajemnicy do dnia dzisiejszego. Nie ujawnił swojego wieku, ale 22 października ma urodziny. Jego Instagram, który ma ponad 6 tys. obserwujących, zawiera nie tylko zdjęcia z jego pracy, ale także urocze zdjęcia jego małego synka. American National należy do pochodzenia włosko-amerykańskiego. Obraz idealnego gospodarza wielu pokazów ma również odpowiednią wysokość.

Zalecane