blog

Sue Aikens Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Jeśli boli, nie myśl o tym, to jej motto, które daje wskazówkę o silnej woli i determinacji tego myśliwego. Sue Akins nie jest zwykłą kobietą, ponieważ współczesna kobieta inwestuje czas i pieniądze na zbieranie butów, stara się zbierać kule i piwo swojego przetrwania. Gwiazda dokumentalnego programu telewizyjnego „Life Below Zero” stawia swoje życie na szali, aby przetrwać przy ograniczonych zasobach, jakie posiada.

  Sue Aikens Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Gwiazda dokumentalnego programu telewizyjnego” Życie poniżej zera ” stawia swoje życie na szali, aby przetrwać przy ograniczonych zasobach, jakie posiada.

Kariera w „życiu poniżej zera”

Sue Aikens miała zaledwie 12 lat, kiedy została porzucona na Alasce przez matkę. Młoda dziewczyna nauczyła się wtedy przetrwać w surowych i bezlitosnych warunkach Alaski. Jej wieloletnie doświadczenie na pustyni Alaski przyniosło jej zasłużone miejsce w programie „Life Below Zero” w 2013 roku, który pokazuje jej codzienną aktywność.

Zobacz też: Chris Parnell Żona, wesoły, rodzina, wartość netto

Spektakl skupia się na technice przetrwania sześciu ocalałych Chipów i Agnes Hailstone, Glenna Villeneuve, Jessie Holmes, Andy'ego Bassicha i Erika Salitana. Obecnie prowadzi obóz Kavik River, który jest obozem eksploracyjnym, który zapewnia zakwaterowanie poszukiwaczom przygód w sezonie polowań.

Jaka jest pensja Sue i wartość netto

Ten ocalały z dziczy, który mieszka 197 mil na północ od koła podbiegunowego, walczy o życie w mrożącym krew w żyłach stanie Alaski. A nadawca BBC Worldwide upewnia się, że ich gwiazda otrzyma przyzwoitą pensję za jej niespotykany wysiłek.

Jej szacunkowa roczna pensja wynosi około 200 000 USD, a także zarabia znaczną kwotę dzięki mieszkaniu, za które pobiera 350 USD dziennie. Jej obóz i jej pojawienie się w programie pomagają jej wezwać przyzwoitą wartość netto w wysokości 500 000 $.

Jej życie rodzinne poza Alaską

Łowca z Alaski miała nie tylko niespokojne dzieciństwo, ale także tragiczne wydarzenie w dorosłym życiu. Wyszła za mąż trzy razy, ale żaden nie doszedł do owocnych wniosków.

Nie zapomnij : Audrey Tautou Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Włosy

Jej pierwszy i drugi mąż zginęli, zostawiając ją samą, tylko zastanawiając się nad losem. Następnie poślubiła swojego trzeciego męża, ale małżeństwo nie trwało długo, a jej mąż ścigał młodą kobietę, a nie szorstką i twardą kobietę, taką jak Sue.

Według czasu cieśnin w lutym 2016 r. jej drugie małżeństwo trwało 17 lat i urodziło dwoje dzieci, które mają teraz około 34 i 30 lat. Wiki Sue ujawniło, że jej dzieci zrezygnowały z koczowniczego stylu życia i osiedliły się w przeciętnym życiu w Stanach Zjednoczonych.

Często informuje swojego fana o swoim synu, który jest żonaty z żoną. Opublikowała zdjęcie z jego dorosłym synem w dniu 2 października 2016 r. i ujawniła, że ​​zsunęła kołnierzyk, aby zobaczyć, jak jej syn bierze ślub.

(Zdjęcie: Twitter Sue)

Poza tym jej dane osobowe są poufne. W wywiadzie dla channel.nationalgeographic.com powiedziała, że

Na ogół nie wdaję się w szczegóły mojej przeszłości. Niektóre firmy należą do mnie, a nie do świata.

Jednak jej konto na Facebooku daje przebłyski jej statusu związku. Osobowość telewizyjna wspomina, że ​​jest w związku z mężczyzną o imieniu Michael G. Heinrich. Michael G. Heinrich na swoim koncie na Facebooku zatrudnił miejscowego nr 3 IBEW jako swojego miejsca pracy i czeladnika elektryka jako swojego zawodu.

Chociaż Sue wspomniała o nim jako o jego partnerze, nie ujawniła jeszcze, czy jest jego żoną, czy nie.

Przebudzenie z wypadku i ataki niedźwiedzia!!

Życie ocalałego na Alasce wiąże się z niepewnymi i nieuniknionymi wypadkami i incydentami. W 2007 roku znalazła się w centrum straszliwego ataku niedźwiedzi grizzly, w którym doznała poważnej rany i przeżyła dziesięć dni bez odpowiedniej pomocy medycznej.

Po ataku niedźwiedzia uszyła sobie głowę i ramiona. Zanim jej poważnie zranione kończyny wyskoczyły, przekroczyła rzekę i zestrzeliła niedźwiedzia. Po dziesięciu dniach leżenia z ciężkimi ranami, w końcu został wyleczony przez jednego z pilotów.

Powiązany link : Frank Kern Wiki, żonaty, żona, rozwód, wartość netto

21 lutego 2017 r. pojawiły się doniesienia, że ​​Sue złożyła pozew przeciwko producentom serialu za zmuszenie jej do wykonywania niebezpiecznych sztuczek kaskaderskich, co spowodowało jej poważne obrażenia. W piątym sezonie odcinek zatytułowany „ Katastrofa ” przedstawiał wypadek Sue uderzającej w fale lodu.

Wypadek spowodował, że została ciężko ranna, ale producenci nawet nie wezwali natychmiast samolotu ratunkowego i poinstruowali pilota, aby wylądował na drugim końcu pasa startowego, aby zapewnić rozrywkę i dreszczyk emocji.

Jednak jest gotowa pojawić się w najnowszym sezonie Życie poniżej zera, którego premiera odbędzie się 18 września 2018 r. Zachęcała swoich zwolenników do obejrzenia nowego sezonu Życie poniżej zera poprzez post na Facebooku w dniu 28 sierpnia 2018 r.

Krótkie życiorys i rodzina Sue

Urodzona jako Susan Aikens, swój pierwszy krok postawiła w 1963 roku w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Życie poniżej gwiazda ma teraz 55 lat i co roku obchodzi swoje urodziny 1 lipca. Obecnie mieszka wiele kilometrów od cywilizacji w obozie nad rzeką Kavik na północnej Alasce. Posiada przyzwoity wzrost i zdrową sylwetkę.

Przeprowadziła się na pustynię, gdy miała zaledwie 12 lat po tym, jak jej matka zerwała z ojcem. Jej matka również zostawiła ją samą na pustyni i nie miała innego wyboru, jak tylko przetrwać i zarabiać na życie na Alasce.

Zalecane