blog

Sunlen Serfaty Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak i Pensja

Sunlen Serfaty Miller, zdobywca nagrody Emmy, dziennikarz i korespondent CNN, posiadający bardzo zróżnicowane portfolio wiadomości krajowych, wiadomości z ostatniej chwili i polityki Waszyngtonu, jest dobrze znanym nazwiskiem w świecie amerykańskiego dziennikarstwa. 35-letnia reporterka według wieku znana jest przede wszystkim ze swojego doświadczenia w sprawozdawczości Białego Domu, ma ogromne doświadczenie na antenie, pisaniu i produkcji. Jest popularna w świecie dziennikarstwa za relacjonowanie kampanii prezydenckiej Obamy w 2008 roku.

  Sunlen Serfaty Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak i Wynagrodzenie

37-letnia reporterka znana jest przede wszystkim ze swojego doświadczenia w sprawozdawczości Białego Domu, ma ogromne doświadczenie na antenie, pisaniu i produkcji. Jest popularna w świecie dziennikarstwa za relacjonowanie kampanii prezydenckiej Obamy w 2008 roku.

Wartość netto Sunlen Serfaty

Sunlen Serfaty zbiera wartość netto swojej kariery jako korespondentka wiadomości. Według danych Payscale roczna szacunkowa pensja korespondenta prasowego waha się od 87 000 do 186 000 USD.

Sunlen pracował dla ABC News, relacjonując Kongres, skupiając się na debacie senackiej. Zanim została przydzielona do Białego Domu, pracowała jako reporterka off-air przydzielona do relacjonowania kampanii prezydenckiej. W ABC pracowała na różnych platformach, od ABC NewsNOW „Politics Live” po „World News with Charles Gibson” i „This Week with George Stephanopoulos”.

Zobacz też: Jayden Revri Wiki, Rodzina, Rodzeństwo, Pochodzenie, Wzrost, Dziewczyna, Randki

Korespondentka CNN pracowała również jako stowarzyszony producent projektów telewizyjnych i radiowych dla stanowiska prania od maja 2003 do września 2004. Później przeniosła się do CNN, a obecnie relacjonuje wybory prezydenckie 2016 w Stanach Zjednoczonych wyraźnie. Będąc korespondentem krajowym CNN z siedzibą w Waszyngtonie, relacjonuje szeroki zakres wiadomości krajowych. Śledziła wszystkich nominowanych partii republikańskich w całym kraju.

Doradca ds. Polityki Sunlen w związku małżeńskim; Błogosławiony z mężem!

37-letnia Sunlen Serfaty to zamężna kobieta, która zawiązała święty węzeł ze swoim długoletnim chłopakiem, Alexisem Leigh Serfaty.

W 2006 roku Sunlen podobno poznała swojego wymarzonego partnera i zaczęli się spotykać. Tuż po swojej pierwszej randce z Alexis wyruszyła w drogę, by relacjonować kampanię wyborczą Obamy i przez dłuższy czas była w separacji, zanim dogadała się na drugą randkę. Od tamtej pory są nierozłączni.

Zalecana: Sarah Jade Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, w ciąży, Instagram

Później, w sierpniu 2013 roku, ona i jej ukochana Alexis złożyły przysięgę ślubną podczas ceremonii, która odbyła się w Rose Park w Waszyngtonie. Podczas zaślubin para pobrała się w obecności księdza biskupiego o imieniu Emily Guthrie.

Czytaj więcej: Jennifer Widerstrom Wiki, Mąż, Chłopak, Net Worth

Jeśli chodzi o małżonkę Sunlena, Alexisa, jest on synem Gail F. Serfaty i Simona H. Serfaty. Jego matka jest emerytowaną dyrektorką Departamentu Stanu w Waszyngtonie, a ojciec jest starszym profesorem polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych. Alexis pracuje obecnie jako doradca ds. polityki w Departamencie Transportu w Waszyngtonie.

Wiki i biografia Sunlen Serfaty

Sunlen Serfaty urodziła się w Belchertown w Massachusetts do swoich rodziców; William N. Miller i Denise M. Miller. Jej ojciec jest niezależnym arbitrem handlowym i mediatorem, a jej matka jest kierownikiem ds. komunikacji marketingowej w firmie Alstom, zgodnie z wiki.

Stojąc na wysokości 6 stóp, Sunlen ukończył The Elliot School of International Affairs na George Washington University z tytułem licencjata. specjalizacja w sprawach międzynarodowych oraz koncentracja w mediach i komunikacji. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane