blog

Sunny Anderson Żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Rozpoczynając karierę jako radiowiec wojskowy, zamiłowanie Sunny Anderson do pysznej i przepysznej kuchni zmieniło jej ścieżkę kariery na szefa kuchni. Zalicza się do listy renomowanych szefów kuchni, których kuchnia z wylizywaniem się na palce wprowadza energetyczną energię do kończyn, nerwów i kubków smakowych widzów.

  Sunny Anderson Żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Wartość netto Sunny Andersona?

Młoda i utalentowana amerykańska osobowość medialna, która ma obecnie 46 lat, ma szacowaną wartość netto na ponad 5 milionów dolarów. Zarobiła ogromne pieniądze w swojej karierze jako prezenterka radia wojskowego dla Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i Food Network.

Po ukończeniu szkoły średniej Sunny dołączył do Agencji Informacyjnej Sił Powietrznych w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych i rozpoczął pracę jako gospodarz radia wojskowego.

Później w latach 1993-1997 pracowała w „Air Force News Agency”; Cierpiała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, więc została zwolniona w 1997 roku. Następnie dołączyła do „KCJZ” i „KONO” w latach 1995-2001. Następnie dołączyła do magazynu „Hip Hop Weekly” jako redaktor w latach 2006-2007. Wreszcie, w W styczniu 2014 roku dołączyła do „Food Network” jako współprowadząca.

Jest także autorką bestsellera New York Times Kuchnia Sunny: łatwe jedzenie w prawdziwym życiu.

Randkowy romans Sunny Andersona; Teraz żonaty?

Sunny Anderson pozostaje mamą, jeśli chodzi o opowiadanie o swoim życiu osobistym. Jednak jej przeszła historia randek nie jest tajemnicą.

Ciekawe tematy: Richard Arnold Żonaty, Ślub, Żona, Mąż, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie

Na początku 2009 roku Sunny opowiadała o swoim przeszłym romansie w wywiadzie dla delish.com. Powiedziała, że ​​jej ulubioną osobą, z którą uwielbia gotować, jest jej chłopak. Uwielbiała spędzać czas w domu i gotować pyszne jedzenie ze swoim anonimowym chłopakiem.

Potem, w 2013 roku, w Internecie zaczęły krążyć plotki, że może spotykać się z szefem kuchni Aaronem Sanchezem. Jednak zaprzeczyła plotkom w poście na Twitterze z 17 października 2013 r., wymieniając Aarona jako swojego „chłopaka do zabawy”.

Sunny Anderson pozuje ze swoim chłopakiem do zabawy, Aaronem Sanchezem (Zdjęcie: Twitter)

Zobacz też: Duff Goldman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Na początku 2017 roku była w związku ze swoim chłopakiem w Columbo. Wspomniała nawet o swoim romansie w jednym z postów na Twitterze w styczniu 2017 r. Jednak ich związek zakończył się zaledwie po trzech miesiącach, gdy przelała swoje poczucie tragedii na Twitterze, mówiąc, że jest jej smutno, gdy wpadła w pułapkę kłamcy i oszusta. Jej tragiczna przejażdżka kolejką górską z byłym chłopakiem, która wkrótce się skończyła, była niczym innym jak rozwodem.

Od 2021 r. Sunny nie jest mężatką ani nie spotyka się z nikim, jednak jej przeszły romans rzeczywiście jest dowodem, że nie jest ani gejem, ani lesbijką.

Sunny Anderson Bio

Sunny Anderson urodził się dla rodziców Lindy Anderson i Thomasa Andersona 9 kwietnia 1975 roku w Lawton w stanie Oklahoma w Stanach Zjednoczonych. Wychowała się w Oklahomie wraz ze swoim bratem, który jest trzy lata starszy od Sunny. Posiada obywatelstwo amerykańskie i posiada pochodzenie etniczne afroamerykańskie. Do swojej edukacji uczęszczała do Madison High School.

Nie przegap: Szef kuchni Alex Guarnaschelli Żonaty, mąż, rozwód, córka, wartość netto

Piękna diva sieci gastronomicznej Sunny ma wysoki wzrost i idealną wagę (po utracie wagi). Dzięki codziennemu treningowi fizycznemu i zdrowej, zbilansowanej diecie pomogła jej schudnąć.

Zalecane