blog

Sunny Hostin Mąż, rozwód, dzieci, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Adwokat i wieloplatformowa dziennikarka, a także wszechstronnie utalentowana, która jest starszym korespondentem prawnym i analitykiem w ABC News oraz współprowadzącą porannego programu ABC „The View”, jest Sunny Hostin. Urodziła się w Nowym Jorku; USA do rodziców Rosy Beza i Williama Cummingsa w dniu 20 października 1968 roku i wstała wraz z rodzeństwem. Kobieta ma obywatelstwo amerykańskie, a także ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Binghamton.

 Sunny Hostin Mąż, rozwód, dzieci, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera Sunny Hostina

Karierę rozpoczęła jako prawnik Roberta M. Bella, obecnie Zastępcy Sędziego Głównego Sądu Apelacyjnego Maryland, najwyższego sądu stanu Maryland. Kobieta specjalizowała się w przestępstwach seksualnych na dzieciach, a także otrzymała nagrodę za specjalne osiągnięcia za skuteczne ściganie przestępców seksualnych. Ale kobieta oficjalnie rozpoczęła swoją karierę telewizyjną w Court TV jako komentatorka, a potem zaproponowano jej miejsce w codziennym programie Fox News „The OReilly Factor”, gdzie Hostin pojawił się w „Czy to legalne?” i często debatował z Billem O'Reilly i Megyn Kelly.

CNN zatrudniło ją we wrześniu 2007 roku jako analityk prawny, a także pisze dla CNN felieton pod tytułem „Sunny Law”. Ostatnio Sunny pracuje w ABC jako komentator i analityk prawny.

Jaka jest wartość netto Sunny Hostina?

Utalentowany amerykański prawnik, analityk prawa i osobowość telewizyjna, Sunny Hostin ma szacunkową wartość netto ponad 2,3 miliona dolarów, ponieważ zarabia ogromne wynagrodzenie dzięki swojej pracy. Pani jest bardzo zajętą ​​osobą i zawsze jest zajęta swoją pracą i zawodem, a jednocześnie zarabia wysoką pensję i majątek netto.

Według jej mediów społecznościowych, pani wykorzystała również pieniądze w niektórych mediach, a także w partnerstwie hotelowym. Pojawiły się też posty pokazujące, że pani w pełni pasjonuje się modą i nowościami, a więc i drogimi gadżetami. Spodziewamy się więc, że w najbliższych dniach zarobi duże pieniądze.

Fascynujące życie małżeńskie Sunny z dwójką dzieci

Amerykańska prawniczka i wieloplatformowa dziennikarka, Sunny, od 1998 roku cieszy się błogim życiem małżeńskim ze swoim długoletnim mężem, doktorem Emmanuelem Hostinem. Jej mąż, Emmanuel, jest lekarzem sportowym i chirurgiem ortopedą.

Para, będąca od dwóch dekad w związku małżeńskim, ma dwoje dzieci, syna Gabriela i córkę Palomę.

Sunny Hostin na zdjęciu ze swoimi dziećmi w królestwie zwierząt Disneya w marcu 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Sunny i jej mąż są współwłaścicielami Alvin i przyjaciele restauracja z Alvinem Claytonem w New Rochelle w stanie Nowy Jork, co również zwiększa ich wartość netto.

Niedawno Sunny kupiła historyczną posiadłość z 10 sypialniami i 10 łazienkami w Nowym Jorku, która wcześniej należała do rodziny Lehmanów. Spędziła sześć miesięcy na renowacji Tudora z lat 20. XX wieku, który został zbudowany dla gubernatora Herberta H. Lehmana. Obecnie Sunny cieszy się błogim życiem rodzinnym ze swoim partnerem i dziećmi i nie wykazuje oznak rozwodu.

Wiek, biografia, szczegóły i fakty

47-letnia amerykańska gorąca i piękna hostessa Sunny Hostin słynie również ze swojej operacji plastycznej, która jest bardzo okropna i krytykuje wszystkich ludzi o jej operacji. Stoi ma 5 stóp 9 cali wzrostu i ponad 59 kg wagi, a także ma atrakcyjną sylwetkę z ładnymi kształtami ciała, rozmiarami i uroczymi twarzami. Mam nadzieję, że dostaniesz ją również na jej oficjalnych sieciach społecznościowych.

Ostatnia aktualizacja 31 maja 2018 r.

Zalecane