blog

Supa Peach Wiki, wiek, prawdziwe imię, chłopak, randki, siostra, wartość netto

Raperka, dzięki swojej umiejętności bezproblemowego tworzenia realistycznych linii, od dłuższego czasu przyciąga uwagę widzów. Supa Peach to raperka, piosenkarka, modelka i aktorka, która prowadzi kanał na YouTube z ogromnymi subskrybentami. Jest znana ze swoich singli „Life of the party” i „Jump” i pojawi się w nadchodzącym filmie „Break Dance Revolution” w 2018 roku.

  Supa Peach Wiki, wiek, prawdziwe imię, chłopak, randki, siostra, wartość netto

Kariera i postęp

Supa Peach od najmłodszych lat interesowała się śpiewaniem i rapowaniem. Raper zaczął występować na scenach, zanim jej wiek osiągnął podwójne cyfry, gdy wydała swój pierwszy singiel „ Dlaczego nienawidzą Tho „w wieku dziewięciu lat. Następnie wydała inne single, w tym „ Numer jeden ,’’ Uruchom ,’’ Robimy to, co chcemy ,’’ Ustawiam trendy ,' oraz ' Fajnie ze mną ”.

Amazonka)

Odkryj to: Mahogany LOX Wiki, Rodzice, Wartość netto, Randki

Później jej dojście do sławy sprawiło, że była w stanie osiągnąć miejsce w serialu Lifetime reality „ Rapowa gra . Raperka pojawiła się również w kilku odcinkach „ Muzyka i morderstwo ” w roku 2017.

Cel: gwiazdorstwo; jej biznes

16-letnia raperka z Atlanty, Supa Peach, była jedną z tych artystek, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła od wybitnych fanów. Była w stanie zbierać ponad milion wyświetleń jej piosenek i teledysków, gdy miała dziewięć lat. Została też pierwszą artystką zaproszoną do obsady serialu telewizyjnego Lifetime Jermaine Dupri „ Rapowa gra ” w 2016 roku.

Zgodnie z doniesieniami, utalentowana raperka planuje przenieść swoich znaczących obserwatorów w mediach społecznościowych na wyższy poziom swojej podróży. Supa wyszła ze swoim najnowszym singlem, Wizja Cartiera, co pokazuje jej równoległą konsekwencję i wysiłki, które włożyła w szybkie zdobycie sławy. Podobnie Supa przygotowuje się do wydania teledysku Wizja Cartiera .

Podobnie pracuje nad swoim najnowszym Projekt Youngin , zatytułowany ' nie cel . Ponadto wyda kolejny singiel, Szalony z jakiegoś powodu jesienią 2019 r.

Poza tym ma własną firmę SupaaTVs, w której sprzedaje rowery terenowe, czterokołowce, kaski, motocykle i części.

Ile jest warta netto Supa Peach?

Wraz z sukcesami w swojej karierze rapowania i śpiewania, zyskała również popularność w sieciach społecznościowych z ponad 240 tysiącami subskrybentów na swoim kanale YouTube. Występowała także w serialach telewizyjnych, co pomogło w podniesieniu jej zarobków. Dzięki całej swojej karierze jako raper, piosenkarka, modelka i aktorka była w stanie utrzymać wartość netto w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Nie przegap: Peter McMahon Wiki: Wiek, wartość netto, rodzina i Dana Perino

Czy Supa z kimś się spotyka? Czy jest singlem?

Raper zgromadził masowych fanów i obserwujących zarówno na kontach na Twitterze, jak i Instagramie. Jej fani mają wiele pytań dotyczących jej profilu randkowego i związków, ale ujawnijmy, że 16-letnia raperka jest wciąż młoda, by mieć chłopaka.

Kiedyś podobno spotykała się z innym J.I. z ' Gwiazda rapu ”, ale plotki jak dotąd nie zostały potwierdzone.

Przeglądając jej konto na Twitterze, dowiadujemy się, że ma wiele propozycji randkowych, ale wygląda na to, że wschodząca gwiazda koncentruje się obecnie na swojej karierze i jest zbyt zajęta, by być w związku.

Obecnie raperka jest singielką i cieszy się życiem z rodziną i obowiązkami zawodowymi.

Zobacz też: PontiacMadeDDG Wiki, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Jej krótki życiorys

Według źródeł wiki Supa Peach urodziła się 7 marca 2003 r. na Wyspach Wirginia w USA. Jej pseudonim sceniczny pochodzi od jej prawdziwego imienia, Brzoskwinie. Ma starszą siostrę Precious Peach i brata bliźniaka.

Mówiąc o swoich wymiarach ciała, Supa stoi na wysokości 1,52 metra.

Rodzina i pochodzenie Supy

Matka Supy Peach, Josetta, wychowywała ją razem z nią czworo rodzeństwa , włącznie z jej starszy brat, Precious Peach, który jest jej menedżerem. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane