blog

Susan Blommaert Wiki z czarnej listy, Bio, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina

Lepiej znana na świecie z roli sędziny Rebeki Steinman w amerykańskim policyjnym, proceduralnym, prawnym, kryminalnym serialu telewizyjnym „Prawo i porządek: specjalna jednostka dla ofiar”, a wielką postacią jest Susan Blommaert. Ta piękna i utalentowana hollywoodzka aktorka filmowa i telewizyjna Susan jest również znana jako jedna ze starszych i doświadczonych gwiazd, a także popularna ze względu na swoje umiejętności aktorskie, a także talent.

 Czarna lista' Susan Blommaert Wiki, Bio, Married, Husband, Children, Family

Jaka jest jej kariera i sukcesja?

Piękna aktorka Susan jest aktywna jako aktorka od 1987 roku, a ta dama zadebiutowała w tym roku, grając rolę Jackie Coles w filmie Na zawsze, Lulu. A później, pod koniec lat 80., ta kobieta pojawiła się w filmach takich jak Crossing Delancey i Pet Sematary. Jednak od 2013 roku zaczęła wcielać się w postać pana „Kate” Kaplana w amerykańskim thrillerze kryminalnym „Czarna lista”. Susan nadal gra główną rolę w tych programach telewizyjnych, a także jest znana z roli głosowej w grze wideo Bully.

Jaka jest jej wartość netto?

Utalentowana przez Boga aktorka Susan ma wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów, a także ogromne ilości nieruchomości i aktywów. Jednak rozmawiamy już o jej karierze i postępach, a także zawodzie, więc praca również wspiera ją w zdobyciu wartości netto. A poza tym ta pani działa również w niektórych organizacjach, jak również zaangażowanych w ONZ, Czerwony Krzyż dla ludzkiej pomocy. Jest również zaangażowana w międzynarodowe firmy, a także zarabia na sponsorowaniu i rekomendacjach, ponieważ jest również ambasadorką marek odzieżowych. Wygląda więc na to, że ta starsza hollywoodzka aktorka filmowa i telewizyjna otrzyma w najbliższych dniach ogromne pieniądze i pensję.

Czy aktorka, Susan jest zamężna, czy nie? Wiedz o tym:

Oszałamiająca i piękna aktorka, Susan była znana jako jedna z najbardziej uroczych i uroczych aktorek w wieku 69 lat. Ale znasz fakty na jej temat, że ta kobieta nadal jest singielką i do tej pory nie znalazła swojego wymarzonego faceta. Uważa się jednak, że ta piękna aktorka, Susan, jest mężatką, ale nie ma żadnych szczegółów ani informacji na temat jej życia małżeńskiego, takich jak mąż i dzieci w mediach lub wiki. Niemniej jednak, do tej pory ta aktorka ujawniła również swoje życie randkowe, a także swojego chłopaka i życie miłosne, więc wydaje się, że albo nie interesuje się mężczyzną, albo próbowała ukryć swoje życie prywatne. Ale kiedyś wspomniała o kimś Jamesie Spaderze jako najlepszym przyjacielu. Ale nie wspomniała, że ​​był jego chłopakiem na randki, czy nie. Wygląda więc na to, że nie wyszła za mąż i nie ma żadnych wiadomości o swoim mężu, a także o rozwodzie. Ufał jednak, że prowadzi szczęśliwe życie rodzinne ze swoimi przyjaciółmi i krewnymi. Więc najlepsze życzenie dla jej życia.

Krótki życiorys:

Miła aktorka Susan urodziła się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych 13 października 1947 roku i znana jest również jako Susan J. Blomaert. Jej narodowość jest amerykańska i posiada pochodzenie biało-amerykańskie. Osiągnęła wiek 68 lat, ale nadal wygląda młodo, zdrowo i pięknie, zasługi na codzienne ćwiczenia i zbilansowaną dietę. Wzrost Susan wynosi ponad 5 stóp i 9 cali, a także ma szczupłą i uroczą sylwetkę.

Zalecane