blog

Susie Abromeit Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wzrost

Potrzeba dużo ciężkiej pracy i odwagi, aby osiągnąć to, co osiągnęła ta aktorka. Susie Abromeit to amerykańska aktorka i muzyk, która zaszczyciła ekran telewizyjny i filmowy swoją urodą i niesamowitą grą aktorską. Jej osiągnięcia aktorskie obejmują między innymi Battle: LA, Sex Drive, Set Up i Diving Normal. Jest również utytułowaną tenisistką.

  Susie Abromeit Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wzrost

Od tenisa do aktorstwa!!!

Już w wieku 16 lat była znakomitą zawodniczką, wymieniła szóste miejsce na liście juniorskich tenisistek stypendium i studiowała na Duke University. Jej pasja do aktorstwa i muzyki wzrosła, gdy zaczęła studia i postanowiła kontynuować to jako karierę.

Zobacz: Violet McGraw Wiki, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

Karierę rozpoczęła od roli w serialu telewizyjnym Burn Notice, który otworzył jej drzwi do wielkiego świata kina. Następnie zagrała w kilku serialach, takich jak Hollywood Heights, As the World Turns, Devious Maids i Jessica Jones. Pracowała także przy kilku filmach, wśród których Czasem dobre zabójstwo jest w trakcie postprodukcji.

Ostatnio pracowała także przy serialu telewizyjnym Chicago Med.

Wartość netto

Aktorka pojawiła się już w wielu serialach i filmach telewizyjnych. Zarobiła odpowiednią sumę majątku netto w swojej dobrze prosperującej karierze. W bardzo młodym wieku była dobrą tenisistką, co przyniosło jej stypendium na studia. Obecnie jest aktywna i pracuje w kilku serialach i filmach telewizyjnych.

Czy Susie Abromeit spotyka się z kimś?

Susie to wspaniała osoba i fenomenalna aktorka. Potrafi przekonać każdego mężczyznę, by oddał jej serce i duszę, jeśli zechce. Ma taką osobowość, że łatwo ją lubić i łatwo się z nią dogadać. W swojej długiej karierze była związana z niektórymi osobami z branży i spoza niej.

Przeczytaj także: Vicky Jeudy Wiki, wiek, mąż, rodzice, wartość netto

Umawiała się z innym tenisistą Andym Roddickiem w 1997 roku. Para spędziła razem tylko rok. Następnie zaczęła spotykać się z Mardy Fish w roku 1999 i pojawiali się razem przy kilku okazjach. Niestety, nawet ten związek mógł trwać tylko rok, a ich drogi rozstali się w 2000 roku.

Była w związku ze znanym chłopakiem narciarzem, Bode Millerem od 2002 do 2003 roku. Po serii krótkotrwałych i nieudanych związków, stres wydaje się cieszyć chwilą samotności. Od tego czasu milczała na temat swojego życia osobistego i statusu związku.

Jednak od 2019 roku podobno spotykała się ze swoim domniemanym chłopakiem, Andrew Garfieldem. 37-letnia aktorka Jessica Jones, Susie Abromeit, została zauważona z Andrew w lipcu 2019 roku. Para szła ręka w rękę po Los Angeles, gdzie jej chłopak pojawił się w ciemnej koszuli i zielonych spodniach.

Wcześniej romantyczna para spędziła niesamowity wieczór w Malibu Beach we wrześniu 2018 roku. Chociaż Niesamowity Spider Man gwiazda była znana ze swojego niskiego statusu związku, sfotografowano go, całując się z Susie Abromeit. Susie rozgościła się w czarno-białych spodniach w stylu soku z żuka, podczas gdy Andrew pojawił się na plaży w szarych spodniach z białą koszulą i ciemnoczerwonym sweterkiem.

Susie Abromeit z Andrew Garfieldem (zdjęcie: Daily Mail)

Niezależnie od intymności para nigdy nie wystąpiła do przodu, aby potwierdzić możliwy związek. Nie wiadomo, czy para się rozstała, czy też nie.

Szczegóły ich związku stały się bardziej zagmatwane, gdy Andrew został zauważony z Christine Gabel w lipcu 2019 r. w centrum Los Angeles. Jeśli chodzi o ich intymność, uważa się, że Andrew i Christine mają dryfującą romantyczną więź.

Może ci się to spodobać: Chris Salvatore wesoły, chłopak, żonaty, wartość netto

Krótki życiorys

Zgodnie z wiki, Susie Abromeit urodziła się 15 listopada 1982 roku w Bostonie, Massachusetts, USA. Urodziła się dla białych rodziców i należała do rasy białej. American National ukończył Duke University. Poza udaną karierą obnosi się z równie atrakcyjnym kształtem ciała i pomiarami o wzroście 5 stóp i 7 cali.

Zalecane