blog

Sway Calloway Żonaty, Żona, Dziewczyna, Wzrost, Włosy, Wartość netto

Producent wykonawczy dla MTV News, Sway Calloway jest amerykańskim raperem i reporterem. Urodzony w Oakland w Kalifornii Sway zaczął rapować odkąd był nastolatkiem. Dziś jest jednym z rewelacyjnie utalentowanych raperów, którzy z zawodu otrzymują wspaniałe wynagrodzenie. Cóż, Sway ma niesamowitą wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów. Sway Calloway urodził się 23 sierpnia 1970 roku. Był popularny na Pier 39 w San Francisco jako lokalny raper i wykonawca b-boy.

 Sway Calloway Żonaty, Żona, Dziewczyna, Wzrost, Włosy, Wartość netto

Sway Calloway urodził się 23 sierpnia 1970 roku. Był popularny na Pier 39 w San Francisco jako lokalny raper i wykonawca b-boy. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej współpracował z DJ King Tech i występował w różnych klubach San Francisco Bay Area. Zanim duet podpisał kontrakt z Giant Records, wydali niewiele niezależnych albumów. W 1990 roku wydali swój pierwszy album, który był na tyle popularny, że zaproponowano im własną audycję radiową w stacji radiowej KMEL.

Wake Up Show, który zawierał wywiady i muzykę popularnych artystów hip-hopowych i aspirujących artystów, stał się dość popularny w rejonie zatoki, a ostatecznie w San Francisco i Chicago. W 2000 roku został korespondentem MTV News. Od 1990 roku działa w branży.

Czterdziestopięcioletni Sway trzymał swoje życie osobiste na bardzo niskim poziomie. Pomimo tego, że jest znanym raperem, nigdy nie interesował się żadnymi wiadomościami i plotkami dotyczącymi randek lub romansów. Ponieważ zachował milczenie, nie możemy zakładać nikogo za jego dziewczynę. Sway po czterdziestce jest żonaty, choć nie ujawnił żadnych informacji dotyczących swojej żony. Ma jednak córkę o imieniu Kayoni Calloway; Sway jest dumnym tatusiem pięknej córki.

Bez wątpienia Sway Calloway ma przystojną osobowość. Posiada wspaniały wzrost, który bardzo dobrze pasuje do jego osobowości. Ma pięć stóp i pięć cali wzrostu. Sway zawsze nosił kapelusz lub coś innego, aby owinąć włosy. Sway, który miał dredy w latach 90., opowiada o swoich włosach w wywiadzie, w którym mówi:

Zamki stały się częścią marki. I na to pozwoliłem. Kołysałem to. Zrobiłem to dla mnie. Czasami noszę je w dół, w górę, szalik, czapkę. Ludzie zawsze pytali „co jest pod jego czapką?”. Ale tak naprawdę to tylko włosy od pieluchy.

Nie ma teraz zamków. Więcej o nim i jego karierze zawodowej można wyabstrahować z różnych stron wiki.

Zalecane