blog

Sydney Brooke Simpson Wiki: Wartość netto, teraz, chłopak, randki, rodzina

Sydney Brooke Simpson wiodła zdrowe, nie-celebryckie życie, ale posiadanie legendarnego ojca NFL i jego zaangażowanie w śmierć jej matki i inne jego przestępcze działania sprawiły, że znalazła się w mediach. Ponadto w 2016 roku ukazała się seria antologii zatytułowana American Crime Story: The People V OJ Simpson, obejmująca historię jej ojca, która pomogła przypomnieć opinii publicznej o obecnym statusie jego dzieci. Teraz jej ojciec został zwolniony z więzienia, a ludzie chętnie dowiedzą się o jej związku z ojcem i jej obecnym życiu randkowym.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Sydney Brooke Simpson wiodła zdrowe, nie-celebryckie życie, ale posiadanie legendarnego ojca NFL i jego zaangażowanie w śmierć jej matki i inne jego przestępcze działania sprawiły, że znalazła się w mediach. Również seria antologii o nazwie American Crime Story: The People V OJ Simpson została wydana w 2016 roku, obejmując historię jej ojca, która pomogła przypomnieć opinii publicznej o aktualnym statusie jego dzieci. Teraz, gdy jej ojciec został zwolniony z więzienia, ludzie chętnie dowiedzą się o jej związku z ojcem i jej obecnym życiu randkowym.

Życie rodzinne: ojciec oskarżony o morderstwo

Urodziła się dla swojego ojca O.J. Simpson i jej matka, Nicole Brown Simpson. Dz.U. jest byłym graczem National Football League (NFL). Jego związek z Nicole nie trwał długo i rozwiedli się w 1992 roku po stresującym życiu małżeńskim. Dwa lata później po ich rozstaniu został oskarżony o zamordowanie swojej byłej żony Nicole i jej rzekomego chłopaka Ronalda Goldmana w 1994 roku.

Kiedy został aresztowany pod zarzutem morderstwa, Sydney miał zaledwie osiem lat. Chociaż został uznany za odpowiedzialnego za ich śmierć w sądzie, po tym został uznany za niewinnego F. Lee Bailey przesłuchiwany przez krzyżówki Marka Fulhama. W 2008 roku został uznany za winnego porwania i napadu z bronią w Las Vegas i skazany na 33 lata więzienia w Nevadzie. Choć 1 października 2017 r., po odbyciu kary w więzieniu i zwolnieniu warunkowym, został zwolniony z krat w Nevadzie.

Po zakończeniu procesu jej ojca brała udział w walce o opiekę publiczną między rodziną matki i ojca. Krążyły również pogłoski, że amerykańska osobowość telewizyjna Khloe Kardashian jest jej przyrodnią siostrą. Jeśli chodzi o te plotki, nikt z rodziny nie zgłosił się, aby o tym porozmawiać.

Sydney ma także jednego młodszego brata jako rodzeństwo, Justina Ryana Simpsona. Ona i Justin spali w mieszkaniu ich matki, kiedy ich matka i Ronald zostali zamordowani.

Sydney Randki Były skazany

Sydney spotykała się z byłym więźniem Robertem Blackmonem. Robert jest byłym piłkarzem amerykańskiego futbolu, który został aresztowany w 2009 roku za ucieczkę z miejsca zdarzenia po rozbiciu swojego samochodu Cadillac w rowie. Został uznany za winnego sytuacji potrącenia i ucieczki i został skazany na zapłacenie grzywny.

Jej chłopak, Robert w 2017 roku, został jednym z ośmiu kandydatów na pustą siedzibę rady w Petersburgu. Powiedział, że jego romantyczny związek z Sydney może wpłynąć na niektórych wyborców.

Powiedział też, że jego dziewczyna jest bardzo prywatną osobą i wspiera go. Mówiąc o rodzinie Simpsonów, dodał, że cała rodzina była z nim wspaniałymi przyjaciółmi i uważa ich za wspaniałych.

Sydney Brooke Simpson ze swoim chłopakiem, Robertem Blackmonem (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Jednak z TampaBay w dniu 31 lipca 2017 r. zaprzeczył doniesieniom prasowym o jego umawianiu się na randki z Sydney. Zapytany, czy proces w sprawie morderstwa ojca Sydney może wpłynąć na wskaźnik rady 6. Dystryktu, zdecydował się nie dyskutować w tej sprawie. Niestety przegrał wybory do rady miejskiej we wrześniu 2017 roku.

Na razie nie jest pewne, czy duet jest w związku, czy nie. Oświadczenie z TampaBay Times spowodowało pewne zamieszanie w ich życiu randkowym. Kiedy startował w wyborach, ojciec Sydney stanął w obliczu procesu, więc Robert mógł spróbować szczęścia, by zachować się po bezpiecznej stronie i zaprzeczył jego romantycznemu zaangażowaniu. Obie pary są na razie zaciśnięte w swoim życiu prywatnym, co doprowadziło do zakłopotania ich statusu związku.

Ile jest warte netto Sydney?

Jako firma cateringowa Sydney ma wartość netto 10 tysięcy dolarów. Ale żyła bardzo prywatnie, a jej źródła dochodów są dość trudne do ustalenia. Niemniej jednak wynajmuje mieszkania w St. Petersburgu na Florydzie i jest właścicielem firmy o nazwie Simpsy Properties LLC. Jej działalność na rynku nieruchomości mogła jej pomóc w zwiększeniu rocznych przychodów.

Krótki życiorys

Sydney urodziła się 17 października 1985 roku w Stanach Zjednoczonych i należy do narodowości amerykańskiej. Nosi mieszaną rasę amerykańską i niemiecką. Zgodnie z wiki ukończyła Uniwersytet Bostoński w 2010 roku z tytułem licencjata z socjologii.

Zalecane