blog

Sydney Davis Wiki, wiek, żonaty, Billy Bush, separacja/rozwód, rodzina

Może wszyscy znacie skandal z października 2016 r., który dotyczył Donalda Trumpa i byłego gospodarza „Dzisiaj”, Billy'ego Busha. Ale możesz nie wiedzieć, że skandal nadal powoduje szkody, a następnym celem jest jego życie małżeńskie. Sydney Davis, żona amerykańskiego prezentera telewizyjnego Billy'ego Busha, postanowiła rozstać się z mężem i ocenić, na czym stoją i co przyniesie im przyszłość.

Szybkie informacje

  • Narodowość
  • Zawód
  • Stan cywilny
  • Mąż/małżonek
  • Rozwiedziony
  • wesoły/lesbijka
  • Wartość netto
  • Pochodzenie etniczne
  • Dzieci dzieci
  • Wzrost

Może wszyscy znacie skandal z października 2016 r., który dotyczył Donalda Trumpa i byłego gospodarza „Dzisiaj”, Billy'ego Busha. Ale możesz nie wiedzieć, że skandal nadal powoduje szkody, a następnym celem jest jego życie małżeńskie.

Sydney Davis, żona amerykańskiego prezentera telewizyjnego Billy'ego Busha, postanowiła rozstać się z mężem i ocenić, na czym stoją i co przyniesie im przyszłość.

Rozstali się po dwóch dekadach

Dwadzieścia lat to dużo czasu dla każdej pary, by pozostać razem i, co zaskakujące, bycie razem przez te wszystkie lata nie mogło utrzymać katastrofy.

Sydney Davis poślubił amerykańskiego prezentera radiowego Billy'ego Busha w kwietniu 1998 roku i jest rodzicem trzech córek: Josephine, Mary i Lillie.

Sunita Mani Wiki, Żonaty, Pochodzenie etniczne, Rodzice

Ich różnice ujawniły się, gdy kontrowersyjny film Billy'ego z prezydentem Donaldem Trumpem wstrząsnął światem w październiku 2016 roku. Film, który wyciekł z 2005 roku, rejestruje rozmowę Trumpa mówiącego o obmacywaniu i próbach seksu. Został zawieszony, a następnie zwolniony z „Dzisiaj” 17 października 2016 r.

Film zdenerwował wszystkich, w tym jego osiadłą rodzinę. 16-letnia córka Sydney, Mary, była podobno zdezorientowana i powiedziała, że:

'Nie. Dlaczego śmiałeś się z tego, co mówił w autobusie? Dlaczego się z tym bawiłeś, tato? To nie było zabawne.

Po roku ujawnienia filmu para zdecydowała się rozstać 19 ten Wrzesień 2017 i próbuje ocenić swoje życie. Prawnik Billy'ego, Marshall Grossman, potępił pogłoski, że Sydney go zostawiła.

Czy planują rozwód czy pojednanie?

Marshall potwierdził również, że rozstali się „na krótką przerwę” i nie spieszyli się jeszcze z rozwodem.

Jeśli wierzyć słowom Marshalla, para kocha się nawzajem i troszczy się o świetlaną przyszłość swoich dzieci.

W 2015 roku Billy opublikował zdjęcie swojej rodziny w dniu matki i powiedział, że jest spektakularna i silniejsza, niż sądzi. Ale po skandalu z ówczesnym kandydatem na prezydenta Trumpem wszystko się zmieniło i teraz walczą o utrzymanie przy życiu swojego 20-letniego związku.

Nie przegap: Lori Goldstein Partner, Net Worth, Rodzina

Nadal nie jest wystarczająco rozstrzygające, czy zdecydowali się na rozwód lub ocalenie swojego związku.

Rozwód sfinalizowany

Minęło kilka lat, odkąd Sydney Davis i Billy Bush rozstali się, ale nie zabrali czasu na sfinalizowanie rozwodu 19 września 2019 r. Byli zakochani, którzy stwierdzili, że są „na krótkiej przerwie”, wcześniej złożyli dokumenty rozwodowe w kwietniu 2015 r. Ponadto mieli nieporozumienie dotyczące wychowania ich troje dzieci.

Jednak zgodzili się i pozostali zaangażowani w świetlaną przyszłość swoich dzieci.

Badać: Lori Goldstein Partner, Net Worth, Rodzina

Pomimo ugody w sprawie rozwodu, przepisy dotyczące dziecka, alimentów dla małżonka i opieki nad dzieckiem były zawarte w „ Dalszy wyrok umowny ”. Jak podają źródła, para miała wspólne pragnienie zachowania swoich praw do prywatności finansowej i osobistej. Para rozłożyła swoje ponad dwudziestoletnie życie małżeńskie i osobno zaczęła podążać swoją życiową podróżą.

W międzyczasie Bush został zauważony przez Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku gwiazda Tinsley Mortimer w czerwcu 2019 r. Para dodała, że ​​są długoletnimi przyjaciółmi i obecnie szczęśliwie się spotykają.

Krótka biografia Sydney

Według źródeł wiki, Sydney Davis Bush urodził się z imieniem Sydney Davis w Ameryce. Jej tajemniczy charakter utrudnia mediom uzyskanie jakichkolwiek informacji o jej wieku i rodzinie. Prawdopodobnie starzeje się mniej więcej w tym samym okresie co jej mąż Billy Bush, lat 47. Posiadając obywatelstwo amerykańskie, należy do białego pochodzenia etnicznego. Jak na kobietę po czterdziestce utrzymuje zdrową sylwetkę i ma wzrost, który odpowiada jej wizerunkowi.

Zalecane