blog

Sydney Sierota Wiki, chłopak, randki, romans, rodzina, wartość netto, wysokość

Ile miałeś lat, kiedy po raz pierwszy wykonałeś krok w kierunku swojego snu? Sydney Sierota, aspirująca piosenkarka i artystka, miała dwa lata, kiedy po raz pierwszy wystąpiła i do tej pory nie ustała w swoim entuzjazmie i oddaniu śpiewaniu. Rozwija się w swojej karierze jako członek zespołu „Echosmith”, a także zajmuje się modelowaniem.

 Sydney Sierota Wiki, chłopak, randki, romans, rodzina, wartość netto, wysokość

Kariera i wartość netto:

Sydney Sierota miała dwa lata, kiedy po raz pierwszy wystąpiła w kościele. Od 2006 roku jest członkinią zespołu „Echosmith” wraz z braćmi. Przez pierwsze lata zespół zmieniał nazwę i został oficjalnie założony w lutym 2009 roku. Pierwszy przełom przyniósł jej singiel „Cool”. Dzieci trafiły na listy przebojów w 2014 roku.

W maju 2015 roku Sierota współpracowała z Wilhelmina Models i rozpoczęła karierę modelki. Po raz pierwszy pojawiła się w majowym numerze amerykańskiego magazynu Teen Vogue w tym samym roku. Wystąpiła również w „Justine Magazine” i BCBgeneration.

Minęło około dekady, odkąd Sydney weszła do zawodu i od tego czasu wydała wiele singli i wyruszyła w muzyczne trasy. Nie ujawniła dokładnie swoich zarobków z tych prac, ale podejrzewamy, że sięga to liczby setek tysięcy dolarów.

Pochodzący z chłopakiem muzyka!

Sydney Sierota nie tylko odnosi sukcesy w swoim zawodzie, ale ma też piękny związek, który może pielęgnować. Od kilku lat spotyka się z członkiem Allstar Weekend, Cameronem Quisengiem. Duet miał podobno romansować od 2013 roku, ale sprawy nie były oficjalne, dopóki Sydney nie potwierdziła informacji za pośrednictwem Twittera.

Zalecane