blog

Sydney Sweeney Wiki: Wiek, rodzice, wzrost, chłopak, randki, wartość netto

Sydney Sweeny jest najbardziej znana z roli Emaline w serialu komediowym Netflix, Wszystko do bani!. A amerykańska aktorka zyskała ogromną liczbę fanów i naśladowców w krótkim czasie dzięki swojemu urzekającemu występowi na ekranie. Co więcej, nakręciła romans na ekranie, ale co z za ekranem? Artykuł ujawnia wszystko o Sydney, jej karierze i życiu osobistym.

 Sydney Sweeney Wiki: Wiek, rodzice, wzrost, chłopak, randki, wartość netto

Kariera aktorska w Sydney

Sydney, znana z serialu komediowego z 2018 roku, Wszystko jest do bani!, po raz pierwszy pojawił się w serialach science fiction, Bohaterowie w 2009 roku. W tym samym roku zadebiutowała w filmie w wieku 12 lat, występując w komedii o zombie, ZMD: Zombie masowego rażenia.

Sydney pojawiła się również w serialach telewizyjnych, takich jak Pościg (2010) , Chirurdzy (2014) oraz Dość mali kłamcy (2017).

Sydney została zagrana jako Samantha w filmie z 2010 roku Takeo. Ona wcielił się w rolę Annie w filmie Anioły w Stardust który został wydany w 2014 roku. Ponadto młoda aktorka pojawiła się w kilku filmach w 2017 roku, takich jak Wikingowie, Martwe Mrówki oraz Zdarzyło się ponownie ostatniej nocy. Obecnie zajmuje się filmami Powiedz mi swoje imię, pod srebrnym jeziorem , oraz Klementynie, który ma się jeszcze ukazać w 2018 roku.

Ile jest warte netto Sydney?

Od początku kariery aktorskiej Sydney w młodym wieku zagrała w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Za jej niezwykłą rolę w krótkim thrillerze, Takeo, Sydney zdobyła wyróżnienie dla najlepszej aktorki na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Nowym Jorku w 2010 roku .

Sydney zgromadziła wystarczająco dużo fortuny. Jak podają źródła wiki, zarabia 20 000-25 000 USD za odcinek telewizyjny, co przekłada się na szacowaną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów.

Czy Sydney jest singlem?

Popularność Sydney wzbudziła również wśród jej fanów pytanie dotyczące jej osobistych spraw. Jest jednak w stanie ograniczyć swój związek do tej pory, ponieważ nie obnosiła się ze swoim statusem randkowym ani w mediach społecznościowych, ani w wywiadach.

Jednak Sydney wdała się w romans ze swoim chłopakiem na ekranie w serialu, Wszystko jest do bani! . Poza tym widziano ją całującą się ze swoją koleżanką z obsady Peyton Kennedy w tej samej serii, która zaskoczyła jej fanów odnośnie jej seksualności. Ale wydaje się, że jest tylko na ekranie, ponieważ jej romans nie został zauważony poza ekranem.

Sydney, która ma obecnie 20 lat, prawdopodobnie jest singielką, skupiając się na karierze aktorskiej. Co więcej, może również cieszyć się swoim skromnym romansem ze swoim sekretnym chłopakiem.

Krótkie biografie Sydneya Sweeneya

Sydney urodziła się 12 września 1997 r. w Spokane w stanie Waszyngton, co sprawia, że ​​ma 20 lat. Mówiąc o swoich rodzicach, wychowywali ją ojciec Scott Sweeney i matka Lisa Mudd Sweeney. Cóż, Sydney ma młodszego brata, Trenta Sweeneya, który również jest aktorem. Jej posty na Instagramie pokazują jej identyczną miłość do rodziców i brata. Ojciec zachęca ją do realizacji marzeń, często przychodząc na plan podczas zdjęć.

Jeśli chodzi o pomiar, Sydney stoi na wysokości 5 stóp 7 cali (1,7 metra).

Zalecane