blog

Sylvia Gani Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, rodzice, brat, wzrost

Trzymajcie się, ludzie, ponieważ tutaj pojawia się dama, która jest czymś więcej niż tylko ładną buzią, ma śmiertelną kombinację odwagi i inteligentnego umysłu, które tworzy wyjątkowy sposób na zaangażowanie fanów w zabawny, pouczający i pomocny film. Sylvia Gani jest YouTuberką, entuzjastką mody, wizażystką i „vlogerką”, tak, to długa lista cech, które posiada. Sylvia na różne sposoby trzyma wentylator na krawędzi siedzenia,

  Sylvia Gani Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, rodzice, brat, wzrost chłopak Charles Raynor aka WolfieRaps lub z młodszym bratem.

Ile jest warta netto Sylvii?

Sylvia niedawno połączyła się z lifestylową marką Forever 21, aby uruchomić dwa samouczki dotyczące makijażu: Ładny wygląd Świętego Mikołaja i Niegrzeczny wygląd Świętego Mikołaja. Jej filmy i aprobaty przyczyniają się do jej wartości netto, która sięga około 200 000 USD.

Liczba ta z pewnością wzrośnie w nadchodzących dniach, ponieważ jej popularność na Instagramie i blogach rośnie w gigantycznych proporcjach. Pod koniec 2016 roku opublikowała na YouTube, gdzie mówi, że Charles kupił jej samochód.

Nie chcę przegapić: Brennen Taylor Wiki, Wiek, Dziewczyna, wesoły, Wzrost, Rodzice

Sylvia jest absolwentką kryminologii, ale w mediach społecznościowych wyrobiła sobie sławę. Chciała zostać modelką, ale ze względu na swój wzrost zrezygnowała i zaczęła realizować film na YouTube. Następnie YouTuber uruchomiła swój kanał na YouTube w 2013 roku, ale opublikowała film tylko w 2015 roku, który był samouczkiem o makijażu.

Od tego czasu nigdy nie musiała oglądać się za siebie. „Vlogger” była w stanie zapewnić rozrywkę swoim fanom, łącząc samouczek makijażu, recenzję produktu do makijażu i wiele więcej. Jej film często odwiedza jej młodszy brat i jego partner WolfieRaps. Sprostała wyzwaniom, które rzucają jej fani i wykonała dziwne wyzwania, w tym 100 warstw płynnych szminek, makijaż małego brata, makijaż bez pędzli, by wymienić tylko kilka popularnych filmów. „Vlogger”, która ma ponad milion subskrybentów na swoim kanale YouTube, publikuje filmy z mocnymi i praktycznymi treściami.

Przeczytaj także: Emilio Martinez Wiki: Dziewczyna, Wolny, Wzrost

Czy Sylvia wychodzi za swojego chłopaka?

Sylvia się z nią spotykała wieloletni chłopak Charles aka WolfieRaps kto jest YouTuberem i oboje pojawili się w swoim filmie.

Sylvia robiła zabawne wyzwania z makijażem z Charlesem, który miał być jej przyszłym mężem. Pojawili się nawet razem w jej wideo zatytułowanym „Chłopak zgaduje cenę makijażu”.

Wcześniej opublikowali zabawne wideo zatytułowane „Chłopak kupuje mój makijaż”. YouTuber często publikuje również wideo ze swoim młodszym bratem Adamem, wśród których „Mały brat robi mój makijaż” cieszył się ogromną popularnością.

Jednak Charles zadziwił swoich fanów po tym, jak przesłał film na jej konto na Twitterze 17 lipca 2016 r., mówiąc, że on i jego dziewczyna zerwali ze sobą.

Po wiadomościach o zerwaniu na jego Twitterze pojawiło się wiele pytań dotyczących zerwania, ale postarali się pozostać mamą. Tymczasem 8 czerwca 2018 r. Sylvia zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym napisała, że ​​teraz odeszła od swojego tragicznego związku. Powiedziała, że ​​miała trudności w swojej przeszłości i próbuje wrócić do YouTube i zacząć tworzyć filmy.

Jej ówczesny chłopak, Charles, również napisał na Twitterze tego samego dnia, mówiąc, aby nie wierzyć w każdą wiadomość, która pojawiała się w Internecie na jego temat i Sylvię. Potwierdził również, że zdecydował się na chwilę przejść do trybu offline, jeśli chodzi o swoje życie osobiste.

Na razie wydaje się, że para się rozstała, ponieważ Sylvia udostępniła jej zdjęcie na Twitterze 10 czerwca 2018 r. Z podpisem „kiedy w końcu będziesz wolny od pieprzonego chłopca”.

Inny YouTuber: Gaijin Goomba Wiki, Wiek, Ślub, Żona | Fakty o amerykańskim YouTuberze

Krótki życiorys

Ta piękna youtuberka postawiła swój pierwszy krok na Ziemi 16 października 1994 roku, czyli ma 22 lata. Sylwia, do której rodziny należą jej brat Adam i młodsza siostra.

Stojąca na wysokości 1,52 metra (5 stóp) gwiazda Instagrama ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane