blog

Szef kuchni Alex Guarnaschelli Żonaty, mąż, rozwód, córka, wartość netto

Szef kuchni nowojorskiej restauracji Butter, Alexandra Guarnaschelli, znana jako Chef Alex, urodziła się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Była również znana jako wielokrotnie nagradzany szef kuchni w restauracji The Darby. Szef kuchni jest również znany jako osobowość telewizyjna, która pojawia się w programach Food Network w programach Chopped, Iron Chef America, All Star Family Cook-off i The Best Thing I Ever Ate.

 Szef kuchni Alex Guarnaschelli Żonaty, mąż, rozwód, córka, wartość netto

Wczesne życie i kariera:

Szefowa kuchni objęła studia w Horace Mann School w Nowym Jorku i uzyskała stopień naukowy w Barnard College w 1991 roku. Bardzo zainteresowała się swoją karierą, kiedy pomagała matce przy redagowaniu książek kucharskich. Szef kuchni pracował pod Larrym Forgione, a później pracowała w różnych restauracjach we Francji, Nowym Jorku, LA. Służyła także w tytułowej restauracji Daniela Bouluda i Patinie Joachima Splichala. Później została szefową kuchni w Butter. Została również ukoronowana jako America’s Next Iron Chef na Iron Chef America. Na razie serwuje restaurację Butter w Nowym Jorku.

Życie osobiste:

Szef kuchni Alex jest obecnie singlem. Wyszła za mąż za Brandona Clarka i rozwiodła się w 2015 roku. Twierdzi, że była zmuszona do rozwodu po tym, jak jej mąż kilka razy ją oszukał. Alex i Brandon mają córkę o imieniu Ava Clark i obecnie mieszka z Alexem. Szef Alex nie spotyka się z innymi facetami ani nie szuka chłopaka. Obecnie zajmuje się samodzielnym życiem z córką i życiem szefa kuchni.

Wartość netto i wynagrodzenie:

44-letni szef kuchni pracował w wielu restauracjach w Los Angeles, Francji i Nowym Jorku. Jest również postrzegana w wielu programach telewizyjnych jako osobowość telewizyjna. Szef kuchni Alex ma obecnie wartość netto 2 milionów dolarów amerykańskich, co jest wystarczająco dużą dla szefa kuchni. Co roku zarabia również dzięki swoim programom telewizyjnym i restauracji. Według pensji szefa kuchni w Nowym Jorku Alex może mieć roczne wynagrodzenie po średniej stawce 72 000 USD. Jest popularna z dnia na dzień jako szefowa kuchni. Zgodnie ze swoją pracą osiągnie szczyt w kolejnych dniach.

Krótki życiorys:

Alex Guarnaschelli urodził się w 1972 roku, 20 czerwca w Nowym Jorku. Stoi na wysokości 5 stóp i 4 cali, a jej wymiary ciała to 39-35-36. Szef kuchni należy do narodowości amerykańskiej i ma białe pochodzenie etniczne. Przyszła na ten świat z ojca Alexa Guarnaschelli i ojca Johna Guarnaschelli. Szef Kuchni wydał także książkę o nazwie Old-School Comfort Food.

Zalecane