blog

Szef kuchni Ben Robinson Wiki, bio, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto

Dał wielką komiczną ulgę, gdy był w „Below Deck”, wielu fanów i widzów wyraziło tęsknotę za nim w trzecim sezonie serialu, więc dobrze, że wchodzi na pokład EROS, szefa kuchni Bena Robisona, jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie na data. Urodził się w Oxfordzie w Anglii 30 grudnia 1980 roku, więc jest Anglikiem, przezabawnym i ma genialnego szefa kuchni, który jest właścicielem firmy cateringowej.

 Szef kuchni Ben Robinson Wiki, bio, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto
 • Rodzice
 • Dał wielką komiczną ulgę, gdy był w „Below Deck”, wielu fanów i widzów wyraziło tęsknotę za nim w trzecim sezonie serialu, więc dobrze, że wchodzi na pokład EROS, szefa kuchni Bena Robisona, jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie na data. Urodził się w Oxfordzie w Anglii 30 grudnia 1980 roku, więc jest Anglikiem, przezabawnym i ma genialnego szefa kuchni, który jest właścicielem firmy cateringowej.

  Kim jest szef kuchni Ben i jego kariera?

  Szef kuchni Ben pracował pod kierunkiem włoskich mistrzów kuchni i ekspertów od żywności we Florencji i zdobył praktykę w trzygwiazdkowym hotelu i restauracjach Michelin „The Fat Duck”. Zatrzymuje to część podróży dookoła świata, podczas której ten facet poznał współczesną kulturę i nowoczesną kuchnię.

  Niemniej jednak patrzy na jedzenie jako połączenie sztuki, chemii i smaku i wierzy w opowiadanie historii poprzez przyrządzane przez siebie potrawy. Ben jest mistrzem kuchni i gwiazdą telewizji reality w serialu Bravo „Below Deck”.

  Ile bogaty jest szef kuchni Ben, wart netto?

  Szef kuchni Ben ma szacunkową wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów w 2016 r., a on zarobił sześciocyfrowe wartości netto dzięki swojej pracy jako gwiazda rzeczywistości, a także jako szef kuchni na świecie. Wiki podało, że jest również znany jako osobowość biznesu spożywczego, ponieważ ma ponad 20 hoteli na całym świecie, a także restauracje.

  Jeśli jednak jesteś zainteresowany sprawdzeniem niektórych kopii Bena, takich jak jego szparagi i zupa ziemniaczana z jego flądry z kaparami, możesz zobaczyć jego osobisty portal internetowy ChefBenRobinson.com, a także zarabiał na swoich stronach internetowych.

  Kim jest dziewczyna Bena?

  Szef kuchni Ben zdaje sobie sprawę, że romans między głównym gulaszem a głównym szefem kuchni po prostu nie służy i do tej pory ten facet zawsze wydaje się wpadać w ich pułapkę. Albo to Kate Chastain, albo Hannah, Ben nie może nabrać dystansu na długo. Jednak romantycznie umawiał się z tymi dwiema pięknościami.

  Ale zaczął spotykać się z inną pięknością Emily Warburton-Adams. Związek Bena i Emily właśnie rozpoczął się na Below Deck, ale już został wystawiony na próbę. Kiedy Robinson zapytał jednego z wróżek z karty, czy jego dziewczyna widziała jego związek z Emily, odpowiedziała, że ​​ich przyszłość nie wygląda świetlanie.

  Ale Ben i Emily nadal mocno się poruszają po burzy w związkach. Obaj zakończyli swój sezon czarterowy wisząc nad nimi, a nawet znany wróżka powiedział, że para nigdy go nie stworzy, ale wydaje się, że wszystko jest dla nich ponad wszystko. Jednak powiedział Daily Dish, że są bardzo dziewczyną i chłopakiem. Wygląda więc na to, że wkrótce się pobiorą i prawdopodobnie wcześniej zostaną mężem i żoną.

  Krótki życiorys:

  Jest jednym z bardzo zapracowanych szefów kuchni na całym świecie, a także zdobył imię i sławę, ale jego ojciec Patrick Robinson jest również znanym pisarzem i autorem bestsellerów New York Time. Wzrost Bena to ponad 6 stóp i 1 cal przy wadze ponad 75 kg, a także szczupłego i zadbanego chłopca oraz umalowanej sylwetki. Posiada narodowość brytyjską i białe pochodzenie etniczne, a w grudniu osiągnie wiek 36 lat.

  Zalecane