blog

T.J. Ott Wiki: wiek, urodziny, żonaty, żona, rodzina, utrata wagi, wartość netto

Amerykańska osobowość telewizyjna reality TJ Ott (prawdziwe nazwisko Timothy James Ott) jest najlepiej znany jako kapitan łodzi „Hot Tuna” w popularnym serialu telewizyjnym reality „Wicked Tuna”, który jest emitowany na National Geography Channel. Być może widziałeś wiele razy na ekranie telewizora i możesz mieć jakieś pojęcie o jego karierze zawodowej. Cóż, jego kariera rybaka jest ekscytująca, ale co z jego życiem małżeńskim? Poznajmy szczegóły kapitana T.J. Ott!

 T.J. Ott Wiki: wiek, urodziny, żonaty, żona, rodzina, utrata wagi, wartość netto

Życie zawodowe i wartość netto TJ

Życie TJ kręci się wokół wędkowania. Wychował się w rodzinie, której głównym przedmiotem działalności zawsze było rybołówstwo i polowanie. Tak więc przejął rodzinny interes od swojego ojca Tima seniora, aw wieku dwudziestu lat zaczął kierować swoją rodzinną łodzią Hot Tuna. Cóż, dla TJ wędkarstwo to nie tylko praca, to jego pasja i sposób na życie.

Kariera telewizyjna TJ rozpoczęła się w 2012 roku od serialu 'Źle tuńczyk,' który jest nadawany na kanale National Geography. Pojawił się wraz ze swoją załogą jako kapitan swojej łodzi Hot Tuna. Hot Tuna był regularnie jedną z najlepiej zarabiających łodzi w Nowej Anglii w ciągu kilku sezonów połowowych, ze względu na niezawodną zdolność kapitana TJ Otta do znalezienia tuńczyka.

Występuje w kilku odcinkach 'Źle tuńczyk,' TJ Ott zarobił 500 000 dolarów netto, ale jego pensja za odcinek jest nadal nieujawniona.

Czy TJ Ott jest żonaty?

Wraz z rosnącą popularnością i wiekiem, spekuluje się, że TJ jest żonatym mężczyzną. Jednak do 2015 roku nie był żonaty z żadną kobietą, co potwierdził swoim postem na Twitterze.

TJ również nie jest często widywany wśród kobiet, ale regularnie publikuje zdjęcia dzieci na swoim koncie na Instagramie.

Jeśli chodzi o jego życie miłosne, nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów dotyczących swojej dziewczyny lub żony. Z pewnością jest dość skryty, jeśli chodzi o ujawnianie publicznie swoich romansów.

TJ Ott i utrata wagi

Główna obsada Źle tuńczyk , Kapitan TJ zawsze był postrzegany jako wysoki mężczyzna o niskim wzroście, odkąd dołączył do telewizji. Jednak w ostatnich latach miał ogromną utratę wagi.

Krótki życiorys

TJ Ott urodził się jako Timothy James Ott w 1979 roku na małej wyspie o nazwie Broad Channel w stanie Nowy Jork i co roku obchodzi swoje urodziny w 3 r & D grudnia. Jest blisko swojego ojca Tima Sr. Otta i przypisuje mu zasługi za jego sukces. TJ niedawno udostępnił zdjęcie swojego ojca na Instagramie, życząc mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 8 marca 2018 r.

Gdy TJ zaczął być kapitanem rodzinnej łodzi Hot Tuna, gdy miał zaledwie 20 lat, na jego wiki nie ma żadnych informacji na temat jego wykształcenia.

Zalecane