blog

Tahj Mowry Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Rodzice

Zawód tak pochłania niektóre osoby, że nie czują konieczności znalezienia partnera. Podobny jest aktor, Tahj Mowry, który twierdził, że jest żonaty ze swoim zawodem i trzyma się z daleka od związków. Tahj Mowry to amerykański aktor głosowy, aktor, tancerz i piosenkarz, który słynie z roli najlepszego przyjaciela Michelle, Teddy'ego w Full House. Tahj Mowry po raz pierwszy pojawił się na ekranie telewizyjnym z serialu Who’s the Boss jako Greg w 1990 roku.

  Tahj Mowry Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Rodzice

Kariera i postęp

Tahj Mowry po raz pierwszy pojawił się na ekranie telewizyjnym z serialu Who's the Boss jako Greg w 1990 roku. Aktor pojawił się w filmie „Rappin' N” Rhymin” i Full House w następnym roku. Tahj prezentował swoje talenty aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, takich jak Out All Night, Sonic the Hedgehog, Timon & Pumba, Express Yourself, Kim Kolwiek, The Suite Life of Zack & Cody i The Real.

Zobacz: William Bumpus Wiki, Wiek, Wartość netto, Żonaty

Oprócz tego gwiazda objęła umiejętności aktorskie w kilku filmach, w tym Disney Sing Along Songs: Let's Go to the Circus, Seventeen Again, Hounded, The Poof Point i Are We Done Yet? Dał głos w filmach Kim Kolwiek: A Sitch in Time i Kim Kolwiek: SO dramat w 2007 roku. Obecnie jest widziany w serialu ABC Family Baby Daddy jako Tucker Dobbs. Tahj wydał swój debiutancki singiel w kwietniu 2015 roku o nazwie „Flirt” wyprodukowany przez Excel Beats.

Ile jest wart Tahj?

Niezwykły aktor, Tahj Mowry, podobno zdobył ogromną wartość netto 1,5 miliona dolarów. Gwiazda zebrała kwotę ze swojej dwudziesięcioletniej pracy w branży aktorskiej.

Wkład Tahja w seriale telewizyjne i filmy, jego rekomendacje dla marki i inne projekty pomogły mu zebrać znaczną kwotę. Wartość netto Mowry'ego prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących dniach z powodu jego wytrwałej pracy w sektorze.

Czy Tajh Mowry jest żonaty, czy ma dziewczynę?

Życie miłosne Tajha Mowry'ego przeszło przez historię jego randkowego życia z Aleishą Allen w 2003 roku. Jak informowaliśmy, cieszyli się ich błogą więzią przez ponad cztery lata, aż do 2007 roku. niespokojny o swoje życie osobiste.

Przeczytaj także: Mąż Teddi Jo Mellencamp Edwin Arroyave Wiki: Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto

Podobnie, niektóre źródła wiki donoszą, że Tahj był w romantycznym związku z Ericą Cambo. Para nawet świętowała wspólne wakacje na Bali, które ujawnili, udostępniając swoje zdjęcia w mediach.

Jednak dokładne informacje dotyczące ich spraw nie są aktualne. Podobno gołąbki rozdzieliły się po krótkotrwałym romansie.

Poza tym Tahj nie jest żonaty ani nie zdradza, że ​​w nadchodzących dniach będzie gościć żonę. Jego status kawalera dał podstawy do podejrzeń, że może być gejem. Jeśli chodzi o akt Tahj na Instagramie, w mediach rozeszły się pogłoski o geju. Tahjowi spodobały się zdjęcia męskich mięśni na Instagramie, które przyniosły lawinę spekulacji na temat jego seksualności. Ale Tahj zaprzeczył plotkom i udostępnił post na Twitterze, w którym napisał, że nie jest gejem. Ponadto Tahj stwierdził, że wyjaśnia, iż jego zdaniem to zabawne, jak ludzie spekulują o nim tylko z powodu tego, co zrobił.

Krótki życiorys

Tahj Dayton Mowry urodził się 17 maja 1986 roku w Honolulu na Hawajach w USA. Ma 5 stóp i 6 cali wzrostu.

Nigdy nie przegap: Kelli Garner żonaty, mąż, wartość netto

Wśród rodziców jego ojciec, Timothy John Mowry, ma angielskie pochodzenie, a matka Darlene Renee jest pochodzenia afro-bahamskiego. Timothy jest byłym przedstawicielem armii amerykańskiej, który służył również jako strażnik więzienny w Departamencie Policji Miasta Glendale. Ma troje rodzeństwa, Tię, Tamerę i Taviora. Tahj jest absolwentem Uniwersytetu Pepperdine w Malibu w Kalifornii.

Zalecane