blog

Tameka Empson Żonaty, mąż, partner, w ciąży, rodzina, wartość netto

Niektóre celebrytki pozostają uczciwe w stosunku do swoich postaci na ekranie, ale stają się całkowicie tajemnicze, jeśli chodzi o ich życie osobiste. Tak samo jest w przypadku Tameki Empson, która woli rozmawiać o swoim partnerze na ekranie, ale nie pozwala nikomu zerknąć na jej prawdziwy związek i prywatne sprawy. Tameka jest brytyjską aktorką i komikiem, która słynie z występu w serialu komediowym „3 Non-Blondes”.

 Tameka Empson Żonaty, mąż, partner, w ciąży, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Tameka Empson po raz pierwszy pojawiła się w filmie „Beautiful Things” jako Leah Russel w 1996 roku. Następnie pracowała u boku Lorna Fitzgerald oraz Joe Swash w serialu BBC One „EastEnders”.

Doświadczona aktorka teatralna, Empson wystąpiła jako Billie w oryginalnej obsadzie serialu „Nasz dom”, który miał premierę w 2002 roku. Wystąpiła w sitcomie BBC „Beautiful People” w 2008 roku i dołączyła do obsady „EastEnders” jako Kim Fox w 2009.

Od 2004 roku występuje w regularnej obsadzie Hackney Empire w dorocznej pantomimie teatru. Wykładała także głos Tickbirda w „Tinga Tinga Tales”. Została ujawniona jako uczestniczka 14. serii „Tańca z gwiazdami” w 2016 roku.

Ile ma wartość netto Tameki?

Piękna aktorka, Empson, pokazała swoje umiejętności aktorskie w kilku uznanych filmach, takich jak EastEnders (1985), Notatki o skandalu (2006) i Piękna rzecz (1996). Jej wysiłki w tych projektach bez wątpienia pomogły jej zdobyć zarówno fortunę ekonomiczną, jak i sławę. Mimo, że pozostała mamą w kwestii zarobków, Tameka musi cieszyć się niesamowitą wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Ma sekretne życie małżeńskie i męża!

Empson jest doskonałym przykładem, gdy mówimy jednocześnie o splendoru i talencie. Jednak jej nagłe ruchy i skryte życie osobiste sprawiają, że publiczność jest zaciekawiona i zdenerwowana.

W 2014 roku Tameka nagle zniknęła z ekranu w środkowym sezonie „Eastenders”. Chociaż nigdy wyraźnie nie mówiła o przyczynie, jej bliskie źródło potwierdziło, że było to spowodowane jej ciążą, która wymagała długiej przerwy.

Nawet po powrocie z pięciomiesięcznej przerwy nigdy nie zdradziła szczegółów urodzenia swojej córeczki Nylah. W sierpniu 2016 roku ok.co.uk poinformowało, że Tameka ma męża, ale nie powiedziała ani słowa o swoim statusie małżeńskim ani nie udostępniła zdjęcia małżonka.

Jedyne, co słyszymy Tamekę podczas wywiadów, dotyczy jej ekranowego męża, Richarda Blackwooda i Child Pearl z „East Enders”.

Jej krótka biografia:

Tameka Empson, lat 40, urodziła się 16 kwietnia 1977 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii. Urodziła się dla rodziców, którzy pochodzili z Wybrzeża Kości Słoniowej i wyemigrowali do Anglii. Ma dwoje rodzeństwa w rodzinie o imieniu Emilia Jane Empson i Margaret Empson. Studiowała aktorstwo w Teatrze im. Anny Scher. Należy do pochodzenia afro-brytyjskiego i ma przyzwoity wzrost, który idealnie pasuje do jej wyglądu.

Zalecane