blog

Tamika Smith Wiki: Mąż, wiek, dzieci, teraz

Tamika Smith jest najbardziej znana jako żona Clifforda Smitha, znanego jako Method Man. Jest przedsiębiorcą i pracowała jako opiekunka i pomoc rozwojowa dla osób dorosłych z niepełnosprawnością ruchową w SIDDSO. Ukończyła edukację pielęgniarską w Oneonta Job Corporation.

  Tamika Smith Wiki: Mąż, wiek, dzieci, teraz

Amerykański raper Mąż Tamiki; Dzieci postanowiły pójść w ślady ojca

Tamika Smith jest żoną członka hip-hopowego kolektywu Wu Tang Clan , Clifford Smith. Jej mąż, Clifford, jest najbardziej znany pod pseudonimem Method Man. Pochodzący ze Staten Island z Nowego Jorku związał się w 2001 roku ze swoją długoletnią dziewczyną przedsiębiorcą, Tamiką.

Razem para ma troje dzieci. W 1996 roku przywitali swoje pierwsze dzieci jako syna, Sha Smitha. W ciągu roku Tamika urodziła ich drugiego syna, Raekwona Smitha, i córkę Cheyenne Smith w 1997 roku.

Synowie Tamiki, którzy są już dorośli, postanowili pójść w ślady ojca. Jej najstarszy syn, Sha, ukończył szkołę średnią w 2016 roku i zdecydował się na karierę rapera.

Najmłodszy syn pary, Rae, jest również raperem znanym pod pseudonimem Rae Butta. Rae pojawił się także w piosence swojego ojca Method Mana Fioletowy tag . Zagrał także z członkami Wu Tang Clan w piątym albumie studyjnym; The Laboratorium metamfetaminy wydany 21 sierpnia 2015 r.

Pięcioosobowa rodzina mieszka na Staten Island w stanie Nowy Jork.

przeżył raka piersi; Mąż spór z amerykańskim gospodarzem telewizyjnym

Mąż Tamiki, Clifford, jest bardzo prywatny, jeśli chodzi o życie osobiste żony. Clifford zareagował wściekle, gdy amerykańska prezenterka telewizyjna Wendy Williams ujawniła, że ​​w 2006 roku u Tamiki zdiagnozowano raka piersi.

W wywiadzie dla Rolling Stone 31 lipca 2006 r. powiedział, że nawet ich bliscy przyjaciele nie wiedzieli o diagnozie raka jego żony. Amerykański raper dodał ponadto:

Moja żona jest jedną z najsilniejszych osób na świecie. Chcę tylko uświadomić Wendy Williams, jak to jest siedzieć w szpitalnej sali i patrzeć, jak wpompowują tę truciznę w tego, którego kochasz

Po walce z życiem i śmiercią w szpitalnej sali, Tamika przeżyła raka piersi po udanym leczeniu.

Jaka jest wartość netto Tamiki Smith?

Tamika Smith w większości zebrała swój majątek jako przedsiębiorca. Zarobiła swoje dochody z pięcioletniej pracy w Method Man Rozrywka jako osobisty asystent. Dodała też swoje fortuny z pracy w SIDDSO.

Cieszy się również wartością netto 20 milionów dolarów swojego męża Method Man, pseudonimu Clifford Smith. Clifford w większości zebrał swoje dochody z kariery jako amerykański raper. Został aresztowany na Staten Island w październiku 2009 r. za niezłożenie podatku dochodowego o wartości 33 000 USD dla stanu Nowy Jork w latach 2004-2007. Clifford był rzekomo winny i musiał zapłacić grzywnę w wysokości 106 000 USD za naruszenie podatku dochodowego.

Tamika dołączyła Method Man Rozrywka w Staten Island w stanie Nowy Jork w styczniu 1997 r. jako osobisty asystent i pracował do stycznia 2002 r. W sierpniu 2007 r. wysłana jako opiekunka i pomoc rozwojowa dla osób dorosłych z niepełnosprawnością ruchową w SIDDSO.

Po odejściu z SIDDSO w lipcu 2008 roku w wieku 37 lat studiowała w Richmond County Real Estate Institute i rozwijała swoje umiejętności jako sprzedawca nieruchomości. Zgodnie z wiki, teraz kontynuuje swój stopień Associate w administracji biznesowej.

Krótki życiorys

Tamika Smith urodziła się w 1975 roku i posiada obywatelstwo amerykańskie. Lubi studiować nieruchomości i spędzać wolny czas z rodziną. 43-letnia Tamika ma również duże poczucie humoru i lubi się pośmiać. Uczęszczała do College of Staten Island i w 2013 roku ukończyła kurs przedsiębiorczości.

Zalecane