blog

Tammy Blanchard Żonaty, Mąż, Chłopak, Córka, Net Worth

Zdumiewająca aktorka nominowana do nagród takich jak prestiżowa nagroda Złotego Globu, nagroda Tony i nagroda satelitarna, Tammy Blanchard również otrzymała kilka nagród. Tammy Blanchard to nie tylko amerykańska aktorka, ale także piosenkarka. Jest znana z występów w filmach Moneyball i The Good Shepherd i ma osobowość pasującą do gwiazdorskiego przemysłu Hollywood.

 Tammy Blanchard Żonaty, Mąż, Chłopak, Córka, Net Worth

Kariera i postęp:

Tammy Blanchard rozpoczęła karierę aktorską od 1997 roku od telenoweli „Guiding Light”. Widziana w serialu, który wkrótce opuściła w 2000 roku. Reputacja Tammy rosła z dnia na dzień, ponieważ jej rola w Guiding Light doprowadziła ją do lądowania na innych różnych pozycjach. Następnie w 2001 roku dostała rolę młodej Judy Garland w filmie dokumentalnym „Życie z Judy Garland: Ja i moje cienie”.

Później Tammy ponownie występowała w niektórych filmach i serialach telewizyjnych, w tym w The Good Shepherd, Bella, The Ramen Girl i Deadline. Jej ostatnia praca była w filmie Tallulah w 2016 roku, gdzie zagrała rolę Carolyn.

Jaka jest jej wartość netto?

Posiadając mieszkanie w Bayonne w stanie New Jersey, zdobywając kilka nagród w ścieżce kariery i podobno otrzymuje miesięczną pensję w wysokości 50 tysięcy dolarów. Jej wartość netto szacuje się ponadto na 2 miliony dolarów. Występ Tammy ładnie skontrolowany zarówno przez krytyków, jak i publiczność. W 2002 roku otrzymała również nagrodę Emmy dla wybitnej aktorki drugoplanowej w miniserialu lub filmie „We were the Mulvaneys”.

Samotna matka i randki!!

W życiu osobistym nigdy wcześniej nie była mężatką i nigdy nie miała męża i zakłada się, że obecnie jest samotna. Tammy ma również córkę, Ava Jean Blanchard urodzoną w 2008 roku. Ojciec dziecka jest odrobiną tajemnicy, ponieważ nie przedstawiła imienia ojca mediom, utrzymując swoje życie osobiste na niskim poziomie, jak robią to niektóre gwiazdy. Na razie może być w grze randkowej, zakładając, że nie jest mężatką ani nie rozwiodła się z nikim według niektórych źródeł wiki.

Niechętnie przekazuje to, czego media chcą od jej danych osobowych. Jednak była widziana z innymi mężczyznami na czerwonym dywanie, ale nie twierdziła, że ​​jest mężem lub jej chłopakiem. Do tego czasu przypuszczenia są jasne, że nadal jest singlem.

Krótki życiorys:

Urodziła się 14 grudnia 1976 roku w Bayonne w stanie New Jersey dla rodziców Williama Blancharda, weterana wojennego i matki Patricii Blanchard, ma teraz 40 lat. Ma średni wzrost 5 stóp 6 cali, jest rasy białej i ma obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane