blog

Tamra Judge Wiki, mąż, rozwód, dzieci, wypadek, wartość netto, fitness

Wszyscy spotkali kogoś, kogo spotykamy od jakiegoś czasu, ale czujemy, że jesteśmy przyjaciółmi na całe życie. Tamra Judge to osobowość telewizyjna, która dołączyła do Real Housewives of Orange County w trzecim sezonie, ale stała się tak sławna, że ​​wyglądało na to, że była tam przez cały czas. Nazywana „jedną z najpiękniejszych gospodyń domowych”, aż trudno uwierzyć, że nie lubi się malować, a nawet nie lubi być dotykana.

 Tamra Judge Wiki, mąż, rozwód, dzieci, wypadek, wartość netto, fitness
 • Rodzeństwo
 • Wszyscy spotkali kogoś, kogo spotykamy od jakiegoś czasu, ale czujemy, że jesteśmy przyjaciółmi na całe życie. Tamra Judge to osobowość telewizyjna, która dołączyła do Real Housewives of Orange County w trzecim sezonie, ale stała się tak sławna, że ​​wyglądało na to, że była tam przez cały czas. Nazywana „jedną z najpiękniejszych gospodyń domowych”, aż trudno uwierzyć, że nie lubi się malować, a nawet nie lubi być dotykana.

  Problemy zdrowotne; Co robi Tamara w karierze?

  Zgodnie z dostępnymi szczegółami była kiedyś pośrednikiem w handlu nieruchomościami w Orange County. Chociaż jeszcze tego nie potwierdziła, twierdzi się, że jej rodzina miała kiedyś problemy finansowe. Kobieta z Południowej Kalifornii powiedziała kiedyś, że pracowała w bibliotece w szkole swojej córki.

  Zobacz więcej: Karli Harvey Wiki, Ślub, Dziecko

  Obecnie wraz z mężem Eddiem Judge posiada siłownię. Są właścicielami miejsca o nazwie Cut Fitness i regularnie pojawiają się na jej Instagramie, gdzie wykonuje ćwiczenia i treningi. Wypadek, w którym ATV, wiozący gospodynie domowe, przewrócił się, ona wraz z Vicki Gunvalson musiała zostać przetransportowana samolotem do szpitala. Po grożeniu śmiercią Kelly Rodd zażądała usunięcia jej z serialu.

  Z drugiej strony, jej mąż również borykał się z problemem zdrowotnym; przeszedł operację serca we wrześniu 2018 r. Eddie w środę 5 września 2018 r. przeszedł trzecią ablację serca, aby skorygować problemy z rytmem serca. W międzyczasie prosząc o modlitwę przez Instagram, napisał;

  „Jestem w doskonałych rękach jednego z najlepszych kardiochirurgów na świecie, ALE potrzebuję wszystkich modlitw, jakie mogę dostać, aby przejść przez tę ablację. Dziękuję za całą miłość i wsparcie.”???????

  Ile jest warta netto Tamry?

  Osobowość telewizyjna przeszła wiele w swoim życiu, które widziało wiele wzlotów i upadków. Ale pomimo tego wszystkiego Tamra, lat 51, zdołała zebrać majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów. Jako członek obsady serialu Prawdziwe gospodynie domowe z Orange County zarabia 325 tys. dolarów za sezon.

  Jej udział w programie Real Housewives of Orange County w jakiś sposób przyczynił się do wartości netto jej rodziny, która od tego czasu była stabilna. Jej sława z serialu przyniosła jej nawet spin-off na jej imię Tamra's OC Wedding. Wcześniej pracowała również jako pośrednika w handlu nieruchomościami, zanim dostała rolę w serialu.

  Ciekawe: Paul Reiser Wiki, Wiek, Żonaty, Dzieci

  Gwiazda reality show i jej mąż Eddie kupili nieruchomość z sześcioma sypialniami i czterema łazienkami w Coto de Caza za 2,095 miliona dolarów we wrześniu 2018 roku. obszary trawiaste. Ogrodzona społeczność Orange County praktycznie nie ma sąsiadów i ma dość miejsca na miejsca do gotowania na świeżym powietrzu.

  Jak tam Małżeństwo Tamry z Eddiem??

  Na ekskluzywnym weselu, które wyemitowano również na Bravo, gwiazda reality show i ekspert w rzucaniu cieniami poślubiła Eddiego Judge'a, właściciela CUT Fitness. Jej mąż, który jest od niej młodszy, złożył przysięgę małżeńską w Monarch Beach Resort w Dana Point w Kalifornii, Stany Zjednoczone 15 czerwca 2013 r.

  Zaprzeczyła wszelkim opowieściom, które twierdzą, że jej mąż jest gejem i ma romans z banderem 98 Degrees, Jeffem Thomasem. Chociaż poprosiła męża, aby miał z nią dziecko już w pierwszym roku ich małżeństwa, nadal nie mają ze sobą żadnych dzieci.

  Miłość Tamry do męża jest widoczna w jej poście w mediach społecznościowych. W niedawne Walentynki 2019 udostępniła zdjęcie celu pary na Instagramie i życzyła mężowi walentynek.

  Dzieląc się starymi wspomnieniami, Tamra życzy Walentynek swojemu mężowi Eddie (zdjęcie: Instagram)

  Obecnie Tamra cieszy się stylem życia ze swoim mężem Eddiem, a mimo to nie pomyślała, by wkrótce powitać dziecko.

  Jej małżeństwo z Eddiem nie jest jednak jej pierwszym małżeństwem. Wcześniej miała dwa małżeństwa, które nie zakończyły się dobrze, ale rozwodem. Ma czworo dzieci, syna od pierwszego męża i troje od drugiego. Straciła opiekę nad swoją 16-letnią córką, kiedy zdecydowała się zostać z ojcem.

  Nie przegap: Cathy Areu Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Urodziny

  Pierwszym mężem Tamry był Darren Vieth, z którym wyszła za mąż od 11 maja 1985 do 1990 roku. Z Darrenem ma syna o imieniu Ryan Vieth, który urodził się w 1987 roku. 23 maja 1998 roku związała się tylko ze swoim drugim mężem Simonem Barneyem. rozwieść się w 2011 roku. Mają dwie córki Sidney Barney (ur. 2000), Sophię Barney (ur. 2006) i syna o imieniu Spencer Barney (ur. 2001).

  Biografia w stylu Wiki:

  Wchodzi w rutynę fitness i wybiera konkretne wybory żywieniowe, dzięki którym ważyła od 115 do 118 funtów. W diecie Tamra spożywa białko i dietę Keto wraz ze zdrowym podejściem do stylu życia. Gwiazda reality show określa się jako osoba pijąca w towarzystwie, która rzadko pije w domu i podąża za swoim podejściem do zdrowego stylu życia i żywieniowej diety.

  Zalecane