blog

Tamron Hall Żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Korespondentka NBC News, która zawsze służyła w tłumieniu zapytań, która zakotwiczyła NewsNation i znana jako gorąca i piękna amerykańska dziennikarka, to nikt inny jak Tamron Hall. Tamron Hall jest korespondentką NBC News i Today Show NBC, która rozpoczęła karierę jako reporterka generalna w KTVT w Dallas w Teksasie.

 Tamron Hall Żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Tamron Hall jest korespondentką NBC News i Today Show NBC, która rozpoczęła karierę jako reporterka generalna w KTVT w Dallas w Teksasie.

Wartość netto i kariera Tamrona

Tamron Hall, który jest krajowym korespondentem NBC News i NBC's Today Show, ma szacunkową wartość netto 5 milionów dolarów z pensją 1 miliona dolarów.

Hall związana z kanałem KBTX w latach 1992-1994, który był także jej debiutem medialnym, a później dołączyła do kanału KTVT, WFLD chaChanneld MSNBC od 2007 roku. MSNBC na żywo z Tamronem Hallem ”. Hall pojawił się również jako zastępca prezentera „Pomarańczowej sali” i „Wiadomości na dziś”. Poza tym pani współzakotwicza „Dzisiejsze ujęcie”, trzecią godzinę Dzisiejszego dnia.

Badać: Irika Sargent Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Hall nawiązuje do programu Investigation Discovery Network „Deadline: Crime”. Choć zdobyła również kilka nagród, takich jak nagroda Emmy w 2010 roku, Lew Klein Alumni in the Media Award z Temple University, a ostatnio w 2016 roku otrzymała nagrodę „Edward R. Murrow Award ' za przykrywkę dotyczącą przemocy domowej dla jej starszej siostry.

Randkowy romans Tamrona; Czy Mąż?

W 2011 r. w mediach pojawiło się wiele plotek dotyczących związku Tamrona z amerykańskim analitykiem politycznym i dziennikarzem Lawrencem O'Donnellem, które spowodowały zamieszanie wśród ludzi. Jednak para nigdy nie potwierdziła plotek. Prowadząc skromny styl życia, ludzie nawet spekulowali, że jest lesbijką/gejem, ale ona zaprzeczała tym opowieściom.

Michael Wayans Wiki, Dziewczyna, Żona, Net Worth

Mimo niskiego profilu ujawniła, że ​​ma chłopaka, który pracował w branży muzycznej. Później potwierdzono, że potajemnie zawiązała węzeł małżeński ze swoim chłopakiem, który nazywa się Steven Greene.

Instagram Tamrona)

Niedawno udostępniła swoje zdjęcie z guzkiem na instagramie i ogłosiła, że ​​ona i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka. Stwierdziła dalej, że są bardzo podekscytowani powitaniem swojego dziecka dwa miesiące później.

Na razie szczęśliwe małżeństwo żyje razem bez śladów rozwodu i separacji.

Krótki życiorys

Tamron Hall urodziła się w 1970 roku w Luling w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, a urodziny obchodzi 15 września. 48-letni amerykański dziennikarz telewizyjny ma średni wzrost 5 stóp 8 cali i średnią wagę.

Dowiedz się więcej: Andrew Frankel Wiki, wiek, ślub, żona, Bridget Moynahan, wartość netto

Uczęszczała na Temple University, gdzie otrzymała tytuł licencjata. Hall ma obywatelstwo amerykańskie, a znana jest jako dziennikarka, która jest pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane