blog

Tan France Wiki: Queer Eye, wiek, mąż, wesoły, rodzina, wartość netto

Tan France to fantastyczny ekspert w dziedzinie mody, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Występuje w restarcie Netflixa „Queer Eye” jako stylista mody, gdzie wraz z czterema pozostałymi członkami pomaga heteroseksualnemu mężczyźnie uzyskać fantastyczną, oszałamiającą metamorfozę. Postać, którą zagrał w serialu, bez wątpienia do niego pasuje, a on doskonale oddaje tę rolę!

 Tan France Wiki: Queer Eye, wiek, mąż, wesoły, rodzina, wartość netto

Tan Francja; Fashionistka!

Tan France jest jedną z głównych ról w programie Netflix „Queer Eye” i jednym z członków „Fab Five”. Cóż, „Fab Five” to grupa pięciu homoseksualistów, którzy zmieniają heteroseksualnego mężczyznę, zmieniając jego styl życia po uwodzenie. A Tan to fashionistka w grupie. Jest odpowiedzialny jako ekspert od mody, który zmienia ludzi w totalny szyk!

Według wywiadu z ET, Tan w ogóle nie spodziewał się, że dostanie tę rolę i było to dla niego zaskoczeniem. Dodał ponadto, że Tan nie lubił paparazzi i czuł się nieswojo przed kamerą.

Francja rozpoczęła swoją przygodę z modą od słów „Och, ta rola nie jest dla mnie” do „Ta praca jest dla mnie”. Jak na razie Francja ma wyjątkową więź z serialem, a on wyraził to, że ponowne uruchomienie jest bardziej skoncentrowane na życiu „fajnej piątki” niż w oryginalnym programie.

Tan France nie tylko pracuje w programie jako Ekspert Mody, ale także pracował nad linią odzieży damskiej „Kingdom” i „State” w Anglii.

Tan France poślubia męża artysty!

Do tej pory musiałeś już wszystko wiedzieć o życiu zawodowym i jego roli w twoim ulubionym programie Netflix. Nie można jednak zaprzeczyć, że wygląd i osobowość tej fashionistki wprawiły Cię w zachwyt.

Niewiarygodnie naznaczył swoją sławę i podbił serca wielu ludzi, pozostawiając ich ciekawych jego życia miłosnego. Tak, to prawda, że ​​jego fani bardzo chcą wiedzieć o jego związku. A jeśli jesteś jednym z nich, jesteś na właściwej stronie!

Tan France była jednak początkowo dość powściągliwa podczas dołączania do programu; teraz kocha sławę i sukces, który osiągnął dzięki „Queer Eye”. On również dzieli się swoimi danymi osobowymi ze swoimi fanami.

Ekspert mody z „Fab Five” jest całkowicie otwarty na temat swojego męża, Roba France'a, który jest artystą i kreatywnym projektantem. Według źródło , para po raz pierwszy wzięła ślub podczas małej ceremonii w Londynie, ale później świętowała wielką uroczystość w Salt Lake City.

Jaka jest wartość netto Tan France?

Tan France bez wątpienia odniósł sukces dzięki roli, którą gra doskonale. Zyskał również ogromne wsparcie i miłość od swoich widzów. „Queer Eye” z podobnymi do jego dzieł i wkładem w serial ma ewidentnie ogromną wartość netto, chociaż nie jest wymieniony w dokładnych liczbach.

Krótkie bio na Tan France:

Jak podaje źródło wiki, Tan France urodził się w Anglii, ale jego rodzina pochodzi z Pakistanu. Gwiazda telewizji reality to przystojna piękność, która w młodym wieku odniosła ogromny sukces. Znakomicie wyglądający aktor ma średni wzrost i należy do mieszanej grupy etnicznej.

Zalecane