blog

Tanisha Thomas Żonaty, mąż, rozwód, chłopak i utrata wagi

Tanisha Thomas to osobowość telewizyjna i celebrytka, znana głównie z tego, że została wyemitowana w drugim sezonie Oxygen's Bad Girls Club, który porusza problemy psychologiczne i emocjonalne. Zyskując sławę jako gwiazda Bad Girls Club, zaangażowała się również jako prezenterka Oxygen LIVE, która omawia plotki i wiadomości o życiu byłych i obecnych członków klubu. Utalentowana gwiazda telewizyjna, która rozkoszowała się kilkoma związkami wraz z jednym synem, rozbiła kolosalne fortuny również ogromnymi sukcesami i honorem.

  Tanisha Thomas żonaty, mąż, rozwód, chłopak i utrata wagi

Utalentowana gwiazda telewizyjna, która rozkoszowała się kilkoma związkami wraz z jednym synem, rozbiła kolosalne fortuny również ogromnymi sukcesami i honorem.

Ile jest warta netto Tanisha Thomas?

Amerykańska gwiazda telewizji reality i zaangażowana Tanisha Thomas ma wartość netto 100 tysięcy dolarów, a także otrzymuje ogromną pensję za swoją pracę i zawód, ale tutaj jej dokładna pensja jest nieujawniona, ale dostanie przyzwoitą pensję.

Zobacz: Steve Noviello Wiki, wiek, żonaty, ślub, partner, wesoły, wynagrodzenie

Według niej, z którą rozmawiała, maksymalnie wydała swoją zeszłoroczną pensję i netto na utratę wagi. Zasadniczo używała drogich towarów do zrzucania wagi, a także uzyskuje wynik, w którym straciła na wadze w pierwszym tygodniu ponad 12 funtów. Jej trzy wskazówki dotyczące utraty wagi to zdyscyplinowanie, motywacja i pozostawanie na dobrej drodze. Miej więc nadzieję, że wkrótce dostanie swoje ciało, a także zarobi ogromne pieniądze w swoim zawodzie.

Amerykańskie gwiazdy reality show, które Thomas zaprezentował w drugiej serii serialu Oxygen reality” Klub Złych Dziewczyn ”, w którym serial zabiera zespół kobiet z problemami psychologicznymi i emocjonalnymi i próbuje je „rehabilitować” poprzez pogoń i wyzwanie, które potrzebują, aby razem służyły. Twórca jest niedawno ósmym sezonem. Pani Thomas pracowała jako kotwica programu rewolweru ” Gra miłosna ' od 2011 roku jest również kotwicą ' Tlen NA ŻYWO ', internetowy talk show, który prowadzi liczne' Złe dziewczyny ' razem i wypytywać ich o plotki i wiadomości o ich życiu oraz życiu innych byłych i obecnych członków.

Obecnie prowadzi zjazdy na ostatnie sezony Klub złych dziewczyn i spinoff Bad Girls All-Star Battle .

Przeczytaj także: Cas Anvar: Szczegóły od życia małżeńskiego z żoną po jego wiek i wartość netto

żonaty dwukrotnie; Przywitany synu

Przechodząc do jej osobistego biuletynu, jest już mężatką. Diva Oxygen rozpoczęła swoją nową serię 4 grudnia 2011 roku pod nazwą Tanisha Gets Married. Była zła dziewczyna Thomas jest gotowa osiedlić się ze swoim chłopakiem jako finansista Clive Muir w 2012 roku. Para pobrała się w Thatched Cottage na Long Island w Nowym Jorku wraz z rodziną i przyjaciółmi. Ale rozeszli się prawie miesiąc po ślubie na dwa lata i zakończyli małżeństwo w 2014 roku rozwodem. Pani i jej mąż również pojawili się w polu widzenia” Małżeński obóz treningowy ”, który ukazał się 30 maja 2014 roku, po rozwodzie. Niektórzy więc myśleli o swojej łatce, ale tak się nie dzieje. Nie było też plotek o ich dzieciach.

Po czterech latach rozłąki z Clivem Muirem nawiązała kolejny związek z Carey Hilaire, fotografem z Nowego Jorku. Chociaż para nie jest małżeństwem, 7 marca 2018 r. powitali już chłopca o imieniu Aiden. Duet zaręczył się 23 kwietnia, a Tanisha podzieliła się wspaniałymi zdjęciami ich zaręczyn i napisała, że ​​Carey zna prawdziwą drogę do jej miłości.

W tej chwili duet rozkoszuje się najlepszym momentem swojego życia i nie może się doczekać ich małżeństwa.

Nie przegap: Deirdre Mullins Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wartość netto, Rodzina

Krótki życiorys

Tanisha Thomas urodziła się na Brooklynie w stanie Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku i obchodzi swoje urodziny 28 sierpnia. 33-letnia gwiazda rzeczywistości ma wysokość 1,67 metra (5 stóp i 6 cali).

Kobieta urodziła się dla rodziców i wychowała się wraz z rodzeństwem na Brooklynie, więc ma również obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane