blog

Tanner Buchanan Wiki, Dziewczyna, Randki, Gay, Twitter, Net Worth

Ten młody i utalentowany gwiazdor Tanner Buchanan, który regularnie występuje w niezwykłych programach telewizyjnych, takich jak Grey's Anatomy, Major Crime, The Goldbergs i Bella and the Bulldogs, zyskał sławę widzów Disney Channel jako Charlie Gardner w filmie Dziewczyna poznaje świat. Buchanan dorastał w Los Angeles w Kalifornii, ale urodził się w Burbank 8 grudnia 1998 roku, jako syn swoich rdzennych Amerykanów.

 Tanner Buchanan Wiki, Dziewczyna, Randki, Gay, Twitter, Net Worth

Kariera i postępy Tannera

Ten młodzieniec zaczął trenować w obiektach takich jak Edge Performing Arts Center i Huckleberry Friends Production w 2009 roku, zanim dostał swój pierwszy profesjonalny występ w mniejszej roli w Modern Family w 2010 roku. Ten facet miał również niewielką rolę w filmie telewizyjnym ' Prawdziwy św. Nick”.

Jest również lepiej znany z roli Jacka Downeya w Fosters, a także zagrał w kilku innych filmach jako główny aktor. Obecnie Tanner jest częścią obsady Designated Survivor.

Ile jest wart netto Tannera Buchanana?

Ten wschodzący hollywoodzki aktor, Tanner, nie ujawnił swojej dokładnej wartości netto na stronach wiki ani nigdzie ani w żadnych mediach. Ale doniesiono, że otrzymał ponad tysiąc dolarów z opłat za film, z pensji. Niestety, do tej pory nie ujawniono dokładnych liczb.

Jest jednak częścią bardzo udanych seriali filmowych, programów telewizyjnych, a także filmów kinowych, które mu pomogły, zarobiły ogromne sumy pieniędzy i przyczyniły się do znacznej wartości netto. Cóż, żeby zobaczyć jego profil w mediach społecznościowych, ostatnio kupił też drogi samochód.

Czy Tanner Buchanan potajemnie z kimś spotyka się?

W wieku dziewiętnastu lat Tanner nie tylko skłania się ku karierze, ale także przeżywa romantyczne życie uczuciowe ze swoją długoletnią dziewczyną. Tanner obecnie spotyka się z Lizze Broadway, aspirującą aktorką i pisarką.

Tanner, który obecnie nie jest żonaty, nie waha się podzielić się zdjęciem ze swoją ukochaną damą. W grudniu 2016 Tanner podzielił się z Lizze pięknym zdjęciem i powiedział, że jest jej najlepszą przyjaciółką.

16 lutego 2018 r. Tanner udostępnił zdjęcie swojej dziewczyny na Instagramie i życzył jej „Wszystkiego najlepszego” ze słodkim podpisem. Podobnie Lizze również udostępnia zdjęcia Tannerowi na Instagramie, obnosząc ich romans i więź, którą dzielą.

Krótki życiorys

Ta młoda gwiazda ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia białego. Stoi ze swoją idealną wysokością 5 stóp i 7 cali, a także ma szczupłą i dobrze zbudowaną sylwetkę i rozmiar. Jednak znalazłeś go również na kontach w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram.

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2018 r.

Zalecane