blog

Tanner Fox Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Dziewczyna, Skuter i Wartość Netto

Tanner Fox to profesjonalny ujeżdżacz hulajnóg, który zademonstrował swoje umiejętności ponad 7,6 miliona subskrybentów na swoim samozwańczym kanale YouTube. Jest także osobowością mediów społecznościowych, która zgromadziła 3,7 miliona obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Jest rozpoznawany jako były chłopak supergwiazdy Instagrama Taylor Alesia.

 Tanner Fox Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Dziewczyna, Skuter i Wartość Netto

Życie rodzinne Tannera: Siostra to internetowa sensacja

Tanner Fox został wychowany przez rodziców w San Diego w Kalifornii wraz ze swoją siostrą Lindsay Fox. Jego matka, Rhonda Fox, lat 50, co roku obchodzi urodziny 25 kwietnia. Jest również aktywna na swoim koncie na Instagramie, które zgromadziło 70 000 obserwujących. Oszałamiający chłopiec, lat 18, życzył mamie z okazji Dnia Matki 15 maja 2017 roku. Duet matka-syn wyglądał na szczęśliwego i bliskiego sobie.

Jego starsza siostra, Lindsay Fox, lat 20, jest gwiazdą YouTube. Ma ponad 311 tys. obserwujących na koncie na Instagramie i 372 tys. subskrybentów na YouTube.

Mają rodzinnego psa o imieniu Kirby, który ma własne konto na Instagramie. Tanner życzył swojemu psu urodzin 19 kwietnia 2017 r.

Polubowne zerwanie z byłą dziewczyną; Czy on znowu się spotyka?

Scooter Junkie Tanner ogłosił polubowne zerwanie ze swoją byłą dziewczyną Taylor Alesia 5 maja 2018 r. na filmie na YouTube pt. zerwanie z moją dziewczyną.

Wyjaśnił, że zakończyli swój związek w dobrych stosunkach ze sobą. Nawet po rozstaniu są dobrymi przyjaciółmi i nie mogą się doczekać życia.

Zaczął spotykać się ze swoją ówczesną kochanką Taylor , 21 lat, w 2017 roku. Jest również sensacją mediów społecznościowych, która zdobyła ponad 2,2 miliona obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Widziano ich razem w wielu zabawnych filmach na YouTube. Dzielili się swoją miłością nawet na snapchacie i innych portalach społecznościowych.

Zaskoczył nawet swoją ówczesną dziewczynę, odwiedzając ją w jej rodzinnym domu w Arizonie w 2017 roku. Spędził Święta Bożego Narodzenia z członkiem rodziny Taylora w 2017 roku. Podarował także jej wymarzony samochód na Walentynki zgodnie z filmem opublikowanym 14 lutego 2018 roku.

Para ogłosiła o swoim zerwaniu w 2017 roku, co było jedynie żartem dla fanów. Jednak tym razem wideo z 5 maja 2018 roku wydaje się być ostatnią kroplą w ich związku.

Podobno jest singlem i czeka na życie z nowymi nadziejami i marzeniami.

Jaka jest wartość netto Tannera?

Tanner Fox zgromadził majątek w wysokości 500 000 dolarów. Swoje bogactwo czerpie głównie z brawurowego zawodu ogłuszacza hulajnóg. Swoje dochody czerpie również z własnego kanału YouTube. Internetowa sensacja zarabia też pokaźną sumę pieniędzy na swoim koncie na Instagramie, gdzie promuje kilka marek. Zarobki zbiera również od własnej marki odzieżowej o nazwie TFox .

YouTuber Tanner od najmłodszych lat zaczął wykonywać sztuczki na hulajnodze. Zaczął przesyłać swoje filmy kaskaderskie i samouczek na swoim kanale Youtube, który rozpoczął się 3 września 2011. Jego najpopularniejszy film to BMX vs. SCOOTER do tej pory. Według socialblade zarabia do 178,5 tys. USD miesięcznie i 2,1 mln USD rocznych przychodów ze swojego kanału.

Krótki życiorys

Urodzony 22 grudnia 1999 roku Tanner otworzył oczy w San Diego w Kalifornii. Zgodnie z wiki, ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Fox stoi wysoki na wysokości 1,67 m (5 stóp 6 cali) i waży ok. 60 kg. Ma znak zodiaku Koziorożca.

Uczęszczał do liceum w San Diego. Obecnie Tanner mieszka z rodziną we własnym domu w San Diego.

Zalecane