blog

Tanya Acker Wiki: Wiek, urodziny, ślub, mąż, wartość netto, rodzina

Pełniąc funkcję jednego z sędziów w konsorcjalnym programie CBS Television HOT BENCH, Tanya Acker pracuje jako radca prawny i publiczny proces sądowy. Kobieta była częścią nietradycyjnego, panelowego pokazu sądowego przez ostatnie trzy sezony z ponad 604 odcinkami, które po raz pierwszy zostały wyemitowane 15 września 2014 r. Od edukacji po zawód, Tanya posiada bogatą wiedzę na temat prawa i egzekwowania prawa.

 Tanya Acker Wiki: Wiek, urodziny, ślub, mąż, wartość netto, rodzina

Ile jest wart netto Tanyi Acker?

Tanya Acker zgromadziła swoją wartość netto wyłącznie dzięki swojej pracy jako adwokat i komentator polityczny, społeczny i prawny. Pani służy obok programu telewizyjnego sądu konsorcjalnego po raz pierwszy Larry Bakman i Patricia DiMango, dzięki czemu zdobyła dość sławy i fortun.

Sędzia ukończył Szkoła prawa Yale. Podczas jej pobytu w Yale obsługiwała sprawy z zakresu prawa rodzinnego, zwłaszcza dla kobiet ubogich. Po ukończeniu studiów prawniczych Tanya pracowała dla Honorowej Dorothy Wright Nelson, dziewiątego sądu apelacyjnego w USA jako referent sądowy.

Tanya otrzymała stypendium Luarda w Kolegium św. Anny w Oxford University i zgodnie z wiki, pracowała w Oxford University Women’s Magazine jako współredaktorka naczelna.

Pracowała nawet jako dyrektor w organizacji non-profit Zachodnie Centrum Sprawiedliwości który wspiera alternatywne rozstrzyganie sporów. Podobnie Tanya jest właścicielem kalifornijskiej firmy pożyczkowej o nazwie Free Eagle Ventures, Inc. Pracuje jako prezes i dyrektor naczelny w firmie, która w znacznym stopniu przyczynia się do jej imponującej fortuny.

Życie osobiste z dala od centrum uwagi

Życie osobiste Tanyi nigdy nie było tematem rozmów w mieście, tak jak jej gwałtownie rozwijający się wykres kariery. Pani zachowuje całkowite milczenie w swoich prywatnych sprawach. Jest mężatką, a zdjęcie, które udostępniła na swojej stronie na Instagramie z pierścionkiem, będzie doskonałym dowodem jej możliwego życia małżeńskiego.

Pani zawsze była poufna, jeśli chodzi o otwarcie w swoich sprawach osobistych, a nawet nie ujawniła szczegółów swojego ślubu. Jednak jeden z jej tweetów opublikowanych w 2015 roku sprawia, że ​​wierzymy, że Tanya ma męża.

W tweecie widać, jak Tanya wymienia uroczą rozmowę z osobą o imieniu Rita Bellows. Rita życzyła Tanyi i jej mężowi życzeń noworocznych, a pani w zamian wyraziła te same pozdrowienia.

Życie rodzinne

Chociaż Tanya nie otworzyła się na życie małżeńskie, bardzo głośno mówi o swoim związku z rodzicami. Jej więź z nimi jest widoczna, patrząc na niektóre z jej zdjęć w mediach społecznościowych. Uwielbia swoją rodzinę za wsparcie, a także podzieliła się spojrzeniem z rodzicami, gdzie ma podpisy:

Moi rodzice, mój pies Isis i życzę Ci #Święto Dziękczynienia pełen miłości i wdzięczności. Dziękuję za całe wsparcie. - kocham Tanyę

Krótki życiorys

Tanya obchodzi swoje urodziny 13 marca. Amerykanka ma 46 lat i urodziła się około 1972 roku. Tanya uzyskała tytuł licencjata. stopień naukowy na Uniwersytecie Howarda. Stoi na podwyższonym wzroście i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane