blog

Tara Dowdell Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzice, wartość netto, edukacja

Tara Dowdell jest dobrze znana jako reporterka wiadomości, gdzie zdobyła swoją reputację pracując dla renomowanej agencji prasowej, takiej jak Fox News. Wystąpiła również w wielu programach telewizyjnych, takich jak The Ed Show. Zdobyła nazwisko w amerykańskiej polityce i pracowała pod wysokimi amerykańskimi przedstawicielami. Poza tym jest również odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, ponieważ prowadzi swoją firmę konsultingową.

  Tara Dowdell Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzice, wartość netto, edukacja

Ile jest warta netto Tary?

Tara zgromadziła swoją niezwykłą wartość netto głównie dzięki swojej firmie doradztwa marketingowego i strategicznego Tara Dowdell Group. Poza tym od 2009 roku pracuje jako komentator telewizyjny dla kilku agencji prasowych MSNBC, Fox News, Fox Business i Hot 97 Street Soldiers. Według doniesień naukowych, średnia pensja reportera wynosi 51 410 USD, więc zarabia bardzo dobrze na Agencja prasowa.

Tara to także znane nazwisko w amerykańskiej polityce. Była pierwszym Afroamerykaninem, a najmłodsza osoba pracowała jako były doradca gubernatora New Jersey Jamesa McGreeveya i przedstawiciela 6. okręgu kongresowego New Jersey Franka Pallone'a Juniora.

Ponadto jest uznana w przemyśle rozrywkowym, występując w kilku serialach telewizyjnych i filmach. Jej występ na ekranie obejmuje Nutzoidy w Cannibal Cove (1989), Ed Show (2009) i Beat z Ari Melber (2017). Tara pojawiła się również w amerykańskim programie telewizyjnym reality, Uczeń która ocenia umiejętności biznesowe grupy zawodników.

Czy Tara jest singlem?

Tara nie obnosiła się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych ani w wywiadach. Jednak plotki o jej randkowaniu z aktorem, Mattem Dillonem, rozbłysły w 2005 roku, gdy zauważono ją całującą się na ulicy w 2005 roku. Jednak zaprzeczyła jej związkowi z Mattem, twierdząc, że są tylko przyjaciółmi.

Tara trzyma w tajemnicy szczegóły swojego życia małżeńskiego. Jednak wprawiła w zakłopotanie swoich zwolenników, odpowiadając na jeden ze swoich tweetów, w którym powiedziała, że ​​opowiada nieznanemu mężowi o meczu tenisa ziemnego, który odbył się na Wimbledonie w lipcu 2017 r. Mimo wymienienia męża, nie ujawniła jeszcze nazwiska jej małżonek.

Zniewolony przez międzyrasowe randki

Tara opowiada się za randkami międzyrasowymi i podnosi głos poprzez tweety. Opublikowała na swoim Twitterze w sierpniu 2013 r. Temat międzyrasowych randek, w których zapewniała, że ​​​​była zafascynowana azjatyckimi mężczyznami spotykającymi się z czarnymi kobietami, które znalazła na blogu.

Miłość do rodziny

Tara demonstruje swoją miłość do rodziców, o czym świadczy jej konto w mediach społecznościowych. Udostępniła zdjęcie grupowe swojego ojca i jego braci na swoim Twitterze z okazji urodzin jej ojca. Podobnie stwierdziła na swoim Twitterze, że nadal trudno było spotkać się z jej rodzicami nawet po przejściu na emeryturę.

Tara stwierdziła w wywiadzie, że rodzice od dzieciństwa zachęcali ją do realizacji marzenia. Jej rodzice byli emerytowanymi nauczycielami, a jej ojciec był żołnierzem piechoty morskiej. Ponadto Tara uwielbia towarzystwo swoich przyjaciół biorących udział w kilku wydarzeniach. W lipcu 2016 roku opublikowała kilka zdjęć ślubnych ze swoimi przyjaciółmi na swoim Twitterze.

Krótki życiorys

Tara urodziła się w 1990 r. w Stanach Zjednoczonych, zgodnie ze stroną wiki i co roku obchodzi swoje urodziny 18 marca. Tara, lat 28, obchodziła swoje 28 urodziny w wyjątkowy sposób, odwiedzając hodowlę owiec. Ukończyła edukację szkolną w Irvington High School w Kalifornii i udała się do uczelnia w Cambridge . Tara ukończyła Uniwersytet Wirginii zdobywając tytuł Bachelor of Arts w rządzie. Cóż, jej wzrost jest jeszcze lekki, ale patrząc na zdjęcie, stoi na wysokiej sylwetce o zdrowej sylwetce.

Zalecane