blog

Tavior Mowry Wiki, wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, randki, geje, rodzina

Kiedy człowiek ma ogromny talent, nic nie może go powstrzymać przed wyjściem na światło dzienne. Tavior Mowry, mimo że był najmłodszym bratem uznanych aktorów, ustanowił własne imię, nie podążając ścieżką rodzeństwa. Jego rodzeństwo, Tia, Tamera i Tajh, podjęło karierę aktorską, podczas gdy on próbował szczęścia w sporcie i również odniósł sukces.

  Tavior Mowry Wiki, Wiek, Wzrost, Rodzice, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina

Jaka jest wartość netto firmy Tavior?

Mówiąc o swojej wartości netto, tajemniczy gracz nie rzucił światła na swój obecny stan finansowy. Jednak biorąc pod uwagę jego karierę sportową i rosnącą sławę, można podejrzewać, że cieszy się uregulowanym życiem. Poza tym wartość netto jego brata Tahj Mowry'ego szacuje się na około 1,5 miliona dolarów.

Tavior nie zdecydował się na bycie w branży, by zachowywać się jak jego rodzeństwo, zamiast tego postanowił podnieść swoją karierę poprzez gry. Kariera Taviora rozpoczęła się jako sportowiec, kiedy był w Westlake High School w 2010 roku.

Wraz z ukończeniem studiów wyższych wyłaniał się również jako utalentowany piłkarz. Jego talent doprowadził go do zdobycia tytułu honorowego All-Marmonte League, co było jego najważniejszym osiągnięciem w tamtych czasach.

Przeczytaj także: Arthur Wahlberg Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, rodzeństwo, wartość netto

Podczas studiów ponownie udowodnił swoje umiejętności, grając dobrze na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis (od 2011 r.). W tej chwili Tavior stał się odnoszącym sukcesy piłkarzem uniwersyteckim.

Oprócz sportu Tavior lubi śpiewać.

Spotykać się z kimś? Lub szukanie swojej idealnej dziewczyny?

Nie tylko ze względu na swój status finansowy, ale Tavior Mowry ukrywa również swoje romanse i romanse. Ani Tavior nie trafił na pierwsze strony gazet z osobistym miejscem pobytu, ani nie obnosił się z tym aspektem swojego życia w mediach społecznościowych.

Wiedz również o: Luke Roberts Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Jednak jeden z tweetów z listopada 2015 roku sugeruje, że gracz szukał kogoś, kto jest piękny zarówno od środka, jak i od zewnątrz. W tweecie Tavior napisał, że media społecznościowe mogą przedstawić kilka pięknych kobiet, które mogą przyciągnąć twoją uwagę, ale bardzo niewiele może dotknąć twojego ducha.

Cóż, Tavior podbił nasze serca tym wnikliwym tweetem, prawda? Tymczasem ze względu na jego zwykłe występowanie z kobietami na imprezach i rzekomy status kawalera, często słyszy się pogłoski, że jest gejem, co nie wydaje się być prawdą.

Wychowany w rodzinie aktora!

Tavior wychowywał się wraz ze swoimi siostrami bliźniaczkami, Tią Mowry-Hardrict i Tamerą Mowry-Housley oraz starszym bratem o imieniu Tahj Posag przez ich rodziców, Darlene Mowry i Timothy Mowry. Jego ojciec, Timothy, jest rasy kaukaskiej, który wcześniej służył w siłach zbrojnych, podczas gdy jego matka, Darlene, ma pochodzenie etniczne Bahamów.

Kolejna siostra Taviora, Tamera, jest znana ze swojej postaci dr Kayli Thornton w dramacie medycznym z 2000 roku, Silna medycyna . Tamera związała zaślubiny z korespondentem Fox News, Adam Housley i ma dwoje dzieci, Aden John Tanner Housley i Ariah Talea Housley.

Mówiąc o swoim najstarszym bracie, Tahj jest również z zawodu aktorem. Najbardziej znany jest z roli Teddy'ego w sitcomie amerykańskiej telewizji z 1987 roku, Pełen dom . Oprócz komicznego filmu Tahj zagrał Tuckera Dobbsa w dramacie rodzinnym ABC z 2012 roku, Tato dziecka.

Nie przegap: Kaylina Eileen Wiki: Wiek, Tatuś, Wzrost

Krótki życiorys

Tavior Mowry, uniwersytecki piłkarz, urodził się 5 czerwca 1993 roku w Agoura Hills w Kalifornii.

Obecnie ma 25 lat, a jego znakiem urodzenia jest Rak. Jako sportowiec stoi na wysokości 1,75 m (5' 9 cali), co również dopełnia jego osobowość.

Zalecane