blog

Tavis Smiley Zaręczony, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto

Bardzo znany gospodarz talk-show i liberalny komentator polityczny, Tavis Smiley stał się osobistością w Internecie po tym, jak został zawieszony przez PBS po tym, jak w 2017 r. popełnił przestępstwo seksualne. Tavis Smiley był powszechnie uznawany za gospodarza wieczornego talk-show PBS , Tavis Smiley. Jest również znany jako były BET Tonight z gospodarzem Tavis Smiley.

 Tavis Smiley Zaręczony, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto

Tavis Smiley był powszechnie uznawany za gospodarza Wieczorny talk-show PBS, Tavis Smiley. Jest również znany jako były BET Tonight z gospodarzem Tavis Smiley.

Wartość netto Tavis Smiley

Amerykański gospodarz talk-show i biznesmen Tavis Smiley ma szacunkową wartość netto ponad 10 milionów dolarów, a także otrzymuje wysokie wynagrodzenie dzięki swojej pracy i zawodowi.

Zobacz też: Amna Nawaz Bio, Wiek, Mąż, Ślub, NBC

Miłość Tavisa do polityki zrodziła się, gdy miał 13 lat. Po ukończeniu Indiana University w Bloomington rozpoczął studia w zakresie spraw publicznych.

Tavis służył w połowie lat 80. jako asystent Toma Bradleya, burmistrza Los Angeles. W 1991 roku został także prezenterem radiowym jako komentator, a od 1996 roku prowadził program „Bet Talk”. Ale kontrowersyjnie, Tavis pozbył się pełnej konferencji Sary Jane Olson w ABC News w 2001 roku, więc BET zmniejszył się, aby odnowić swój kontrakt w tym roku.

Później zaczął prezentować program „The Tavis Smiley Show” w NPR w latach 2002-2004, a ostatnio prezentuje „Tavis Smiley” w PBS w dni powszednie i „The Tavis Smiley Show” z PRI. Mężczyzna pojawił się również jako jeden z członków ekipy i obsadził w przebojowym serialu ABC „Taniec z gwiazdami”.

Czytaj więcej: Pat Bowlen Żona, syn, śmierć lub życie, wartość netto, rodzina

Odosobnione życie randkowe Tavisa Smileya!

Gdy chodzi o życie osobiste, Tavis Smiley waha się, czy ujawnić swoje romanse.

W 2008 roku Gulfport, Missisipi tubylec opowiadał o swoim związku, gdy walczył z kandydaturą Obamy. Powiedział, że do tej pory nie był żonaty i nie ma dzieci. Powiedział:

„Nie mam dzieci, bo staram się być odpowiedzialny – pukaj w drewno”.

Od tego czasu Tavis nigdy nie pojawił się ze swoją przyszłą żoną w żadnym wypadku. Nie był też zaręczony ze swoją tajemniczą dziewczyną.

Podczas gdy randkowe życie Tavisa jest dla jego fanów tajemnicą, wielu z nich myśli, że jest gejem lub pozostaje w potajemnym związku. Nie mówił jeszcze o swojej seksualności. Jednak w nominowanych do Oscara 2016 r. Wykazał troskę o osoby LGBT i osoby czarnoskóre. Tavis pogłębia swoje niezadowolenie z nominowanych do Oscara z 2016 roku, mówiąc, że aktorzy geje są honorowani, ale wciąż wolno ich rozpoznać i rozkoszować się człowieczeństwem czarnych aktorów i aktorek. Próbował pokazać swoje poparcie dla czarnych aktorów.

Możesz Tak jak: Eva Pilgrim Wiki, Wiek, Chłopak, Mąż, ABC News

Biografia Tavisa Smileya

Tavis Smiley urodził się w Mississippi w USA 13 września 1964 roku. Jest synem Joyce Marie Roberts, samotnej kobiety, która po raz pierwszy zaszła w ciążę w wieku 18 lat i ojca Garnella, który dorastał ze swoim rodzeństwem. Ukończył Indiana University, zgodnie z wiki. Czterdziestopięcioletni Amerykanin, popularna osoba, Smiley, ma dobry wzrost, ma ponad 6 stóp i 1 cal, a waga wynosi około 80+ kg.

Zalecane