blog

Taylor Alesia Wiki, wiek, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Podczas gdy niektórzy celebryci decydują się zachować swoje życie miłosne za barem, niektórzy bez strachu obnoszą się z tą stroną swojego życia w mediach. Jedną z takich celebrytek jest Taylor Alesia, która nie waha się ujawnić swojego życia osobistego i dzielnie pokazuje swoje relacje z mediami społecznościowymi. Taylor Alesia jest znaną youtuberką i gwiazdą Instagrama, której dowcipny i pełen humoru charakter pomógł jej zagościć w milionach serc.

 Taylor Alesia Wiki, wiek, chłopak, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Kariera i postęp:

Taylor Alesia jest właścicielem kanału YouTube zatytułowanego „tayloralesia”, który ma około 554 tys. subskrybentów. Gwiazda często zamieszcza na swoim kanale filmy, w których opowiada o codziennym życiu i swoim związku. Niektóre z najczęściej oglądanych filmów na jej kanale to „BOYFRIEND VS GIRLFRIEND”, „TATA RIPPED MY BRILLY BUTTON PIERCING OUT”, EKSTREMALNE WYZWANIA DLA PARY i „REAKCJA NA OBRAZ MNIE 15 LAT”.

Poza tym jest najbardziej uwielbiana za swoje konto na Instagramie, które zdobyło ponad 1,3 miliona obserwujących. Przesyła urocze zdjęcia, które pokazują jej uśmiech za milion dolarów, uwodzicielską sylwetkę, niebieskie oczy i wygląd na koncie. Podobnie zdobyła 74,3 tys. obserwujących na swoim koncie na Twitterze, gdzie często dzieli się swoimi poglądami i miejscem pobytu.

Ile jest warta netto Taylora?

Ambitna YouTube, Taylor Alesia, urzekła wiele osób swoimi uroczymi zdjęciami i filmami. Dzięki swojemu filmowi zebrała średnio około 554 tys. subskrybentów i 1 mln widzów. Chociaż nie znosi ujawniania informacji, podejrzewamy, że Taylor ma znaczną wartość netto w tysiącach. Co więcej, gwiazda wciąż ma duże szanse na pomnożenie swojej wartości dzięki ciągłej produkcji filmów.

Dzielenie się pięknym związkiem z chłopakiem:

Taylor dzieli otwartą relację z chłopak, Tanner Fox, który jest również właścicielem kanału YouTube zatytułowanego samodzielnie. Para, która spotyka się od jakiegoś czasu, jest równie zabawna i kompatybilna w prawdziwym życiu, jak pojawiają się w filmach na YouTube. W jednym z niej Post na Twitterze , udostępniła film, na którym jej chłopak krzyczy „to jest moja dziewczyna” z okna samochodu do ludzi przechodzących drogą.

Zobacz też: Tanner Fox Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Dziewczyna, Skuter i Wartość Netto

Podobnie para nakręciła razem kilka filmów i przesłała je na kanał Taylora, co niewątpliwie wzmocniło ich więź. Próbując stać się idealnym chłopakiem, Tanner zaskoczył swoją ukochaną niespodziewaną wizytą w krainie Disneya, gdzie w marcu 2017 roku zostali sfotografowani, jak całują się z zamku. Mimo młodego wieku możemy powiedzieć, że para ma poważne i dojrzałe związek pełen miłości i miłości.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Taylor Alesia urodziła się 13 października 1996 roku, co oznacza, że ​​ma 20 lat. Dorastała w Arizonie wraz ze swoją starszą siostrą i wspierającymi rodzicami. Celebrytka należy do rasy białej i cieszy się uroczą wysokością 5 stóp i 5 cali ze słodkim uśmiechem.

Zalecane