blog

Taylor Hill Wiki: Net Worth, chłopak, rodzina

Amerykańska modelka Taylor Hill jest najbardziej znana jako modelka Victoria's Secret od 2015 roku. W 2014 roku pracowała dla szwedzkiej firmy handlowej Hennes & Mauritz AB H&M, a w 2014 roku po raz pierwszy uczestniczyła w pokazie mody Victoria's Secret. najbardziej obiecujący model przez czytelników Couturesque w 2015 roku. Zdobyła nagrodę Modelki Roku w sierpniu 2015 roku.

 Taylor Hill Wiki: Net Worth, chłopak, rodzina

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Amerykański model Taylor Hill jest najbardziej znany jako Zwycięstwo' s Secret Model od 2015 roku. Pracowała dla szwedzkiej firmy handlowej Hennes & Mauritz AB H&M w 2014 roku i po raz pierwszy uczestniczyła w Victoria's Secret Fashion Show w 2014 roku. Model został uznany za najbardziej obiecujący model przez Czytelnicy Couturesque w 2015 roku. Zdobyła nagrodę Modelki Roku w sierpniu 2015 roku.

Ile jest warte netto Taylor Hill?

22-letnia modelka ma ogromną wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów z jej kariery modelki od 2013 roku Forbes zwerbowała Taylor na 17 miejscu jako najlepiej zarabiające modelki na świecie, ponieważ podobno zebrała 4 miliony dolarów w 2015 i 2016 roku.

Zdobyła wysokie zarobki, podpisując umowy z markami modowymi, takimi jak Zegarki Lancome, Topshop, Miu Miu, Jimmy Choo i Michael Kors. Taylor dodał znaczną część przychodów za organizację wydarzenia dla Zwycięstwo 's Secret PINK w 2015 roku. Stała się Zwycięstwo 's, Secret Angel w 2015 roku.

Taylor rozpoczęła karierę modelki w 2013 roku, kiedy pojawiła się we włoskiej marce odzieżowej, Intimissimi . Została odkryta w wieku 14 lat przez fotografa Jima Jordana na farmie w Kolorado.

Pochodzący Model Chłopaka; Uczestniczy w wydarzeniach publicznych

Modelka Victoria's Secret spotyka się z modelem Michaelem Stephenem Shank od 2015 roku. Jej chłopak, Michael, pojawił się w Piękna i Bestia jako model.

Często obnoszą się ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. W dniu 7 marca 2017 roku jej partner na Instagramie zamieścił zdjęcie Taylor i życzył jej urodzin.

Para brała udział w wielu pokazach mody i imprezach poimprezowych. Uczestniczyli Złote globusy wydarzenie w styczniu 2018 r.

Para została również zauważona w restauracji Matsuhisa w Beverly Hills podczas kolacji sushi 28 lutego 2018 roku.

Rodzina Taylora; Życzenia na Dzień Ojca

Taylor jest córką Davida Glenna Hilla i Jennifer Rea (Tate). W swojej rodzinie ma troje rodzeństwa; dwie siostry o imieniu Logan Rae i Mackinley Hill oraz brat Chase Hill. Mackinley i Chase to również profesjonalne modelki.

Jej siostra Mackinley ujawniła, że ​​mają pochodzenie rdzennych Amerykanów. Tak więc Taylor należy do grupy etnicznej rdzennych Amerykanów.

Dziadkowie ze strony ojca Taylora nazywali się Robert McKinley i Frances Ann Robinson. Jej dziadkiem ze strony matki był Stanley Ray Tate i Gloria Ada Pickens.

Modelka zrobiła zdjęcie z powrotem wraz ze swoją rodziną, aby życzyć tacie z okazji Dnia Ojca 18 czerwca 2018 roku. Taylor podziękowała ojcu w poście na Instagramie za sprowadzenie jej i jej najlepszego przyjaciela, rodzeństwa na ten świat. Opisuje swojego ojca jako najlepszego ojca. Taylor również przyznała, że ​​jej tata dał jej świetne poczucie humoru.

Krótki życiorys

Taylor Hill urodził się 5 marca 1996 r. w Palatine w stanie Illinois zgodnie z wiki. Model stoi na wysokości 1,79 m (5' 10,5''). Jej znakiem urodzenia są Ryby.

Ukończyła szkołę średnią w Pomona High School w Arvada w stanie Kolorado w 2013 roku w wieku 16 lat.

Zalecane