blog

Taylor Leopold Wiki: Wiek, praca, wartość netto, rodzina, związek z Tenley Molzahn

Taylor Leopold, który jest uważany za narzeczonego byłej gwiazdy licencjackiej, Tenley Molzahn, oficjalnie związał się ze swoją damą miłości. Para, która zaręczyła się kilka miesięcy temu, objęła swój wielki dzień, a tabloidy nie przestawały zachwycać się ich pięknym ślubem.

 Taylor Leopold Wiki: Wiek, praca, wartość netto, rodzina, związek z Tenley Molzahn

Szczegóły dotyczące zaręczyn i ślubu

Ślub Taylora z Tenleyem odbył się zaledwie trzy miesiące po zaręczynach z gwiazdą reality show. To Tenley ujawniła szczegóły swojego zaręczyn, obnosząc się z pierścionkiem z brylantem na swojej stronie na Instagramie 13 stycznia 2018 r.

Taylor spotykał się z osobowością telewizyjną przez ostatnie dwa lata. Jednak to Tenley ujawniła swój związek w wywiadzie dla US Weekly w lutym 2016 roku.

„Nazywa się Taylor, jest wspaniały. Jego uśmiech jest po prostu zaraźliwy. Jest niesamowity, jego serce mnie podbiło”.

Ona dodała,

„Miałam z nim najlepszą pierwszą randkę w moim życiu i w tej minucie spotkania z nim wiedziałam, że jest w nim coś naprawdę wyjątkowego”.

Para związała się w piątek, 27 kwietnia 2018 r., na ślubie plenerowym w Omni La Costa Resort & Spa w Carlsbad w Kalifornii. Na ślubie wzięło udział wiele znanych osobistości, w tym dziennikarz ABC News Robert Zepeda.

Tenley poinformowała o swoim życiu małżeńskim, udostępniając zdjęcie na Instagramie w niedzielę, 29 kwietnia. Ujawniła, że ​​piątek był po prostu najlepszym dniem w ich życiu, ale budzenie się jako jego żona następnego dnia było jeszcze lepsze.

Taylor Leopold z żoną Tenley Molzahn na zdjęciu opublikowanym 29 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Ile jest wart netto Taylora Leopolda?

Praca Taylora to menedżer linii produktów w firmie obuwniczej o nazwie Reef. Uważa się, że Taylor cieszy się wartością netto sięgającą miliona dolarów, ponieważ od sześciu lat pracuje również w firmie odzieżowej Matuse Incorporation.

Z drugiej strony Tenley zebrał dość sławy i fortuny, będąc zawodnikiem znanym z trzech kolejnych reality show ABC: Kawaler: na skrzydłach miłości” oraz ' Kawalerka' w 2010 i 2015 „Kawaler w raju”.

Taylor i Tenley wywodzą się z zupełnie innego zawodu. Razem mają odpowiednie portfolio pracy, dzięki czemu ich bogactwo jest zdumiewające.

Życie rodzinne

Taylor udostępnia wiele zdjęć swoich rodziców z pięknymi podpisami na różnych portalach społecznościowych. Wszystkie przepiękne wizerunki jego rodziców z ciepłymi podpisami kierują jego szacunek i wdzięczność do jego rodziny.

Taylor urodził się dla ojca Jaya Leopolda i matki Danielle Byington-Leopold. W Dniu Ojca 2016 Taylor opublikował zdjęcie swojego taty, życząc mu długiej wiadomości pełnej uczuć. Ojciec i matka Taylora wyznaczają idealne cele w związku. Szczęśliwe pożycie małżeńskie jego rodziców z pewnością będzie idealnym wzorem dla Taylora i Tenley, by przeżyli ze sobą kolejne zaślubiny.

Krótki życiorys

Taylor Leopold obchodzi swoje urodziny 22 lipca. Nie ma jednak wystarczających informacji o jego roku urodzenia, co sprawia, że ​​jego wiek jest nieznany. Zgodnie z wiki, Taylor uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej i zarządzania ogólnego od Uniwersytet Point Loma Nazarene w 2011 roku. Mówiąc o swoim wzroście, jest nieco wyższy od swojej żony, która ma 1,65 m wzrostu (5’ 4”) i należy do rasy białej.

Zalecane