blog

Taylor Russell chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost, programy telewizyjne

Wzmocnienie kariery każdego artysty wymaga naprawdę ciężkiej pracy i pozytywnej determinacji. Taylor Russell, aspirująca kanadyjska aktorka, niedawno wkroczyła do branży, ale ma już kilka istotnych kwestii filmowych na nadchodzący rok. Podpisała kontrakty z kilkoma fantastycznymi i klasycznymi seriami, takimi jak „Hot Air” i „Lost in Space”, które zniecierpliwiły publiczność.

  Taylor Russell chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost, programy telewizyjne

Jak Taylor przywołuje Net Worth?

Aspirująca aktorka pracowała również w niektórych programach telewizyjnych, takich jak „ Spodnie w ogniu ' oraz ' Gdybym miał skrzydła ’ przed wejściem do kina. Mówiąc o wartości netto, Russell właśnie postawił stopę w biznesie i nadal musi ciężej pracować, aby osiągnąć większe wyżyny i fortunę.

Zobacz: Keke Vencill Bio, Wiek, Żonaty, Mąż

Fani Taylor byli bardzo szczęśliwi, gdy wiadomość o jej występie w filmie niezależnym 'Gorące powietrze' ukazały się w tabloidach. Będzie dzielić przestrzeń ekranową z kilkoma niesamowitymi, wszechstronnymi aktorami, w tym Neve Campbell i Stevem Cooganem w filmie nakręconym przez Franka Coraci. 'Gorące powietrze' ma się ukazać w 2018 roku.

Nadchodzący rok będzie dla Russella jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ ma w swoim kociaku serię filmów. Aktorka telewizyjna ciężko pracowała nad niektórymi z nadchodzących filmów, w tym „ Labirynt ' oraz ' Zagubieni w kosmosie .

Britt Baron Wiki, Wiek, Chłopak, Rodzice

Później w 2018 roku Taylor Russel dołączył do zespołu castingowego „ Słowa na ścianach łazienki ”, w którym zagrała swoją rolę u boku Charliego Plummera. Film, którego scenariusz napisał Nick Naveda, oparty jest na książce Julii Walton. W filmie Russell gra swoją postać kochanka Plummera, u którego zdiagnozowano schizofrenię, a jej wymiary miłosne są następujące: wystawiony w filmie.

Czy Taylor się spotyka?

W przeciwieństwie do swojej kariery aktorskiej, Russell była bardziej skryta, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Wydaje się, że jest całkowicie skupiona na swojej pracy i ledwo daje wskazówki o swoim związku. Fani Russella zastanawiali się nad jej romansem, który wciąż jest tajemnicą.

Wykorzystuje swój czas w mediach społecznościowych, informując fanów o swojej serii Zagubieni w kosmosie i nie daje pojęcia, z kim się spotyka. W filmie, Słowa na ścianie łazienki , wcieliła się w zainteresowania miłosne Adama granego przez Charliego Plummera. Nawet jeśli spotyka się ze swoim awatarem na ekranie, nie ujawniła jeszcze swojego chłopaka w prawdziwym życiu.

Pod koniec 2018 roku młoda i utalentowana aktorka została zauważona, jak całuje nominowanego do Oscara aktora, Lucasa Hedgesa. Było to podczas meczu koszykówki między New York Knicks a Phoenix Suns 17 grudnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Obie gwiazdy występują w nadchodzącym filmie o nazwie Fale .

Incydentowi towarzyszyły plotki i spekulacje na temat ich związku. Ale żadne z nich nie ujawniło żadnych informacji dotyczących ich możliwego życia miłosnego. Lucas ujawnił również swoją seksualność i stwierdził, że „nie jest całkowicie heteroseksualny, ale też nie jest gejem i niekoniecznie jest biseksualny”.

Russell ma dwadzieścia trzy lata i nigdy nie została kliknięta ze swoim potencjalnym chłopakiem przez robale. Jej uporczywe milczenie zmusza publiczność do uwierzenia, że ​​jest singlem, ale pod spodem może kryć się inna historia. Poza tym do tej pory jest nowa w branży, a publiczność ma dużo czasu, aby usłyszeć o jej romansach.

Dowiedz się więcej: Todd Tucker Wiki, wiek, wzrost, wartość netto, Kandi Burruss

Krótki życiorys

Taylor Russell urodziła się 18 lipca 1994 roku i została wychowana przez rodziców w Vancouver w Kanadzie zgodnie z wiki. O jej pochodzeniu rodzinnym jest znacznie mniej informacji. Russell ma 5 stóp i 4 ½ cala wzrostu i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z pochodzeniem afroamerykańskim / kanadyjskim i europejskim.

Zalecane