blog

Taylour Paige Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Rodzice

Piękna amerykańska tancerka i aktorka Taylour Paige kilkakrotnie intrygowała publiczność swoimi wybitnymi umiejętnościami aktorskimi, tańcem i wspaniałym wyglądem. Taylour, która kiedyś była chłopczycą i próbowała dzielić czas między sportem a baletem, jest powszechnie znana dzięki roli Ahshy Hayes, która umawia się z Derekiem Romanem w nowym serialu VH1 „Hit the Floor”.

  Taylour Paige Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Rodzice

Kariera i postęp

Taylour wystąpił w kilku reklamach Transamerica, McDonald's i Best Buy. Pojawiła się również w drukowanej reklamie Adidasa i Just Dance 3 we wczesnej karierze. Aktorka była także częścią kilku wybitnych filmów, takich jak „High School Musical 3: Senior Year”, „Jean of the Joneses” oraz „Biały chłopiec Rick”.

Badać: Dziewczyna Taylor Lautner, wesoły, pochodzenie etniczne

Oprócz tego aktorka wystąpiła w kilku znanych serialach telewizyjnych, w tym: „Glee”, „Uderz w podłogę”, „Bring It!”, „Grey’s Anatomy” oraz „Piłkarze”. Wystąpiła w teledysku do piosenki ‘Przyszła, aby ci to dać’ przez Usher ft. Nick jako wykonawca. Zagrała także w filmach krótkometrażowych, takich jak: „Alex w krainie czarów: próba w krainie czarów” jako uczennica i „Pułapka na myszy”.

Ile jest warte netto Taylora?

Taylour gromadzi swój majątek dzięki karierze zawodowej jako tancerka i aktorka. Zgodnie z PayScale, podstawowa pensja tancerki wynosi 34 075 USD rocznie, co pokazuje, że w swojej karierze rozbiła znaczną wartość netto i fortuny.

Podobnie niezwykła aktorka Taylour Paige poświęciła kilka lat w branży aktorskiej. Grała znaczące role w kilku filmach i serialach telewizyjnych, a także w przedstawieniach teatralnych. Jej wysiłki i osiągnięcia pozwalają nam podejrzewać, że Taylor przyniosła ogromną wartość netto w tysiącach.

Czy Taylor spotyka się z kimś po rozstaniu z byłym chłopakiem?

Taylour Paige stał się jednym z dobrze znanych nazwisk w branży, które zgromadziło wielu fanów. Ale pomimo sławy aktorce udało się utrzymać swoje życie osobiste pod powierzchnią i całkowicie z dala od oczu opinii publicznej. Wcześniej mówiono, że aktorka spotyka się ze swoim chłopakiem, którego imię i inne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Nigdy nie przegap: Noah Munck Gay, dziewczyna, wartość netto

W styczniu 2019 r. w mediach pojawiło się kilka plotek dotyczących ich prawdopodobnego związku, gdy konfrontowali się z opinią publiczną podczas festiwalu Sundance Film w Park City w stanie Utah.

Później, w maju 2019 roku, towarzyszyła swojemu nowemu chłopakowi, Jessemu Williamsowi w Apollo Theatre w Harlemie w stanie Nowy Jork, co potwierdziło jej romantyczne życie. Jesse to amerykański aktor i model znany z roli Holdena in Chatka w lesie (2012) i oficer Eddie Quinlan w Najlepszy Brooklyn (2009).

Od teraz Taylour rozkoszuje się swoim romantycznym życiem ze swoim nowym chłopakiem Jesse, który rozwiódł się z żoną Drake-Lee w kwietniu 2017 r. . Podobnie Jesse walczy o opiekę nad dzieckiem z Drake'iem, który zażądał 100 000 dolarów miesięcznie na małżonka i alimenty na dziecko.

Dowiedz się więcej: Amir Blumenfeld Wiki, Girlfriend, Gay, Net Worth

Krótkie bio, pochodzenie etniczne i rodzice

Taylour Paige urodziła się 5 października 1990 roku w Santa Monica w Kalifornii. Dorastała w Inglewood z rodzicami i starszym bratem Travisem. Studiowała w St. Bernard Catholic High School i Loyola Marymount University. Brała lekcje tańca w Westside Ballet Academy w Wenecji i spędziła dwa lata w Kirov Academy of Ballet w Waszyngtonie. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego i ma imponującą wysokość 5 stóp i 5 cali.

Zalecane