blog

Teala Dunn Wiki, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto, 2017

Brakuje nam czegoś, jeśli nie masz jej na Snapchacie. Zdjęcia i podpis na jej koncie wiele wyjaśniają o Teali Dunn oraz uroku i pięknie, które posiada. Amerykańska aktorka jest także youtuberką, która nigdy nie przestaje zabawiać swoich fanów w taki czy inny sposób. Aktorka znalazła się w centrum uwagi po zagraniu w serialu Nickelodeon „The Naked Brothers Band”.

  Teala Dunn Wiki, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto, 2017

Kariera i postęp

Aktorka i osobowość mediów społecznościowych sprawiły, że zerwała jako artystka dziecięca w Law and Order: SVU jako Nina w 2002 roku. Ale była w stanie skupić się na niej po pojawieniu się w Nickelodeon „The Naked Brothers Band”. Jej rola w „ Are We There Yet?” jako Lindsey w 2010 roku, przyspieszyła jej rozwój jako aktorki.

Nie chcesz przegapić: Manny MUA Wiki, wiek, rodzice, rodzeństwo, wesoły, wartość netto, wzrost

Aktorka wydaje się cieszyć przyzwoitą serią filmów i programów telewizyjnych, gdy daje swój głos Bumblebee w DC Super Hero Girls. W 2017 roku jej nowy projekt filmowy „School Spirits” ma trafić na parkiet.

Ile wart netto ma Teala?

Młoda i utalentowana aktorka, znana z roli w zespole The Naked Brothers, cieszy się postacią, a także gościnnie występuje w filmach od 2002 roku. Jej wartość netto przypisywana jest głównie jej programom telewizyjnym i filmom. Aktorka ma obecną wartość netto w wysokości 500 000 dolarów, a dla kogoś, kto ma zaledwie 20 lat, jest to dość znaczna kwota. Zbiera przychody ze swojego kanału YouTube „Tealaxx2”. Zgodnie z zapisem Social Blade szacunkowa pensja Teali Dunn z jej kanału YouTube wynosi od 154 do 2,5 tys. USD, co pomaga jej uzyskać roczne przychody w wysokości od 1,8 tys. do 29,5 tys.

Aktorka szuka więcej okazji, by postawić stopę na nowym poziomie, a dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom aktorskim jej wartość netto z pewnością wzrośnie w nadchodzących latach.

Publiczne zerwanie Teli z Noah!

Zobacz więcej: Greg McElroy Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pensja, Wartość netto

Teala spotyka się teraz z Alexem!

Ta miła osoba, jaką jest Teala, nie brakuje jej mężczyzn rzucających za nią ręcznik. Jeśli udostępnienie miękkiego pocałunku w mediach społecznościowych nie jest oznaką randek, to nie wiemy, co to jest?

Wszystko moje ???????? pic.twitter.com/5XLrIdkMKX

— Teala Dunn (@TTLYTEALA) 5 listopada 2016 r.

Alex, który jest aspirującym modelem, wydaje się być ulepszeniem swojego byłego chłopaka. Teala to osoba, która wierzy w prostą teorię „idź dalej i ciesz się”. Gwiazda Are We There Yet nie boi się obnosić swojego chłopaka w mediach społecznościowych, robiąc słodkie rzeczy.

Ale jej film na YouTube zatytułowany „Dlaczego wciąż jestem singlem” wywołał poruszenie wśród fanów, a ludzie nawet spekulowali, że zerwała z Alexem. 12 kwietnia 2018 r. udostępniła film na YouTube pod tytułem „POZNAJ MOJEGO CHŁOPAKA”, w którym przedstawiła fanów ze swoim nowym mężczyzną, Lukiem, który jest modelem urodzonym w Australii. Jak wspomniano w filmie, ona i jej chłopak potajemnie spotykają się od pięciu miesięcy. Para przytulała się również wcześniej podczas Imprezy Inauguracyjnej Grzesznych Kolorów.

Teala i jej nowy chłopak Luke Toniolo spędzają czas w Santa Monica w Kalifornii, 12 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Dzień później, 13 kwietnia 2018 r., Luke podzielił się obrazem, w którym obaj spędzają cudowny czas. Tymczasem w podpisie wyraził radość z bycia w związku z Tealą, pisząc: „Tutaj jest cały uśmiech”. Radość między parą łamaczy serca jest również widoczna na zdjęciu.

Jednak na razie para nie podzieliła się swoim momentem w mediach społecznościowych. Para nie jest też zauważona razem włócząc się po ulicy. Teala i jej kolega mogą być w tajemniczym związku lub zakończyć swój związek, który jeszcze się nie ujawnił.

Dowiedz się więcej: Joshua David Evans Wiki: Zaręczyny, Dziewczyna, Żona

Krótkie bio Teali

Według wiki amerykańska aktorka urodziła się 8 ten Grudzień 1996 w New Jersey, Stany Zjednoczone. Sensacja youtube nie ujawniła jak dotąd niczego na temat jej rodziców i opublikowała zdjęcie swoich rodziców i opisała ich jako najlepszych rodziców w historii. Teala, która obecnie ma 21 lat, należy do mieszanych grup etnicznych i ma „uroczą wysokość” 5 stóp i 3 cale.

Zalecane