blog

Teasha Bivins Wiki: Wiek, Ślub, Ciąża, Dziecko, Rodzice, Wartość netto

Teasha Bivins nigdzie nie pojawiała się w wiadomościach, dopóki nie poślubiła powszechnie cenionego artysty hip-hopowego, Michaela Bivinsa. Ponieważ Michael ma tak ogromną rzeszę fanów, ta pani gdzieś cieszy się życiem w blasku sławy stworzonym przez jej męża. W tym kontekście możesz być zainteresowany poznaniem jej udanego życia małżeńskiego z mężem, które obejmuje również najnowsze wiadomości o ich nowo narodzonych.

 Teasha Bivins Wiki: Wiek, Ślub, Ciąża, Dziecko, Rodzice, Wartość netto

Dziesięciolecia małżeństwa; Wita córkę jako czwarte dziecko

38-letnia sławna żona spędziła ponad 12 lat swojego błogiego małżeństwa ze swoim mężem, amerykańskim piosenkarzem, Michaelem Bivinsem. Zakochane gołąbki złożyły przysięgę małżeńską w dniu 14 października 2006 r. Uwielbiane gołąbki mogą być doskonałym przykładem dla osób, które zawsze pragnęły dzielić ciepłą i autentyczną relację ze swoim partnerem. Poza tym, że ma tak sławnego małżonka, żadne kontrowersje dotyczące ich romansu nie pojawiły się w wiadomościach.

Teasha i Michael zostali pobłogosławieni przez cztery córki: Savannah, Shilah, Starlah i Sanaah Amani Bivins. Była w ciąży z czwartym dzieckiem. Para urodziła swoją córeczkę Sanaah 3 maja 2018 roku. Zamieściła zdjęcie ze swoją nowo urodzoną córką Sanaah po dwóch tygodniach porodu 20 maja 2018 roku.

Teasha Bivins z córką, Sanaah Amani Bivins, 20 maja 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Dumni rodzice czterech pięknych aniołów rzeczywiście sprawili, że para była jeszcze bardziej podekscytowana. Oprócz napiętych harmonogramów pracy, zarówno Teasha, jak i Michael poświęcili wystarczająco dużo czasu i uwagi rodzinie, a zwłaszcza swoim dzieciom.

Jej starsze trzy córki dorosły przez lata i są równie szczęśliwe, że mogą powitać w rodzinie najmłodsze rodzeństwo.

Ile jest warte netto Teasha Bivins?

Teasha Bivins zebrała większość swojego majątku jako założycielka grupy R&B, Nowa edycja . Z zawodu agentka nieruchomości, Teasha zdobywa coraz większe bogactwo na stanowisku dyrektora generalnego Bivins Reality Group and Lifestyle.

Gwiezdna żona cieszy się również majątkiem netto w wysokości 40 milionów dolarów, zgromadzonym przez jej męża w jego muzycznej karierze od 1978 roku. Jej mąż-milioner zarabia ogromne pieniądze ze swojej grupy R&B o nazwie Bell Biv DeVoe, którą założył w 1989 roku. Michael przyzwyczaił się do znacznej części swoich rosnących zarobków, gdy ich debiutancki album, Zatruć zgarnął piąte miejsce na liście Billboard 200 w 1990 roku.

Krótki życiorys

Pochodząca z Ameryki, Teasha Bivis ma 38 lat i urodziła się 20 1979 r. zgodnie z wiki. Teasha jest o kilka cali niższa od swojego męża, Michaela, który ma 1,68 m (5' 6 cali). Należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Chociaż jej poprzednie wykształcenie nie jest dobrze znane, studiowała do egzaminu z nieruchomości w Connecticut w 2003 roku.

Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2018 r.

Zalecane