blog

Teresa Earnhardt Żonaty, Mąż, Rozwód, Randki, Wartość netto, Teraz

Utrata członka rodziny ma ogromny wpływ na życie człowieka i sprawia, że ​​życie staje się jeszcze trudniejsze, gdy jest to wieloletni mąż. Teresa Earnhardt jest przedsiębiorczynią, żoną i wdową po Dale'u Earnhardcie, która musiała poradzić sobie ze śmiercią swojego męża od ponad osiemnastu lat w wypadku podczas wyścigu. Jest prezesem i dyrektorem wykonawczym Dale Earnhardt Inc.

 Teresa Earnhardt Żonaty, Mąż, Rozwód, Randki, Wartość netto, Teraz

Bizneswoman z karierą NASCAR:

Teresa zawsze była zafascynowana samochodami i wyścigami, ponieważ jej wujek Tommy Houston był legendarnym kierowcą Busch Series. Po poznaniu Dale'a Earnhardta aktywnie zaangażowała się w karierę NASCAR i poprowadziła cztery mistrzostwa Busch Series w 1998, 1999, 2004 i 2005. Z powodzeniem przeprowadziła również dwa mistrzostwa Craftsman Truck Series w 1996 i 1997 roku.

Została prezesem i dyrektorem generalnym Dale Earnhardt Inc. po śmierci męża kieruje organizacją na jej obserwację. Jej firma współpracowała z Chip Ganassi Racing z Felixem Sabatesem, tworząc Earnhardt Ganassi Racing, który wygrał Daytona 500.

Wartość netto Teresy Earnhardt:

Przedsiębiorca odniósł spory sukces w firmie. Jej zgłoszona wartość netto wynosi 50 milionów dolarów. Chociaż jej firma działa całkiem przyzwoicie, pojawiły się skargi, że splamiła imię męża, a jej relacje z pasierbami nie układały się najlepiej.

Uniemożliwiła pierwszemu synowi Dale'a użycie nazwy rodzinnej firmy do promowania swojej firmy budującej domy oraz linii mebli. Poszła nawet do sądu, aby to uczynić oficjalnym.

Jak poznała swojego męża?

Dale Earnhardt był już dwukrotnie żonaty, zanim spotkała go po raz pierwszy. Poznała kierowcę NASCAR na wyścigu pod koniec lat 70-tych. Po kilku latach związku i rozwodzie z poprzednią żoną, para ostatecznie pobrała się 14 listopada 1982 roku. Została trzecią żoną zawodnika i towarzyszyła mu we wszystkich jego wyścigach.

Mieszkali na farmie w pobliżu Mooresville w Północnej Karolinie, która powiększyła się do około 300 akrów. Dołączyła również do organizacji rodzinnej i kierowała kilkoma wyścigami. Podczas Daytona 500 w 2001 roku jej zespół wygrał wyścig, ale straciła męża, który upadł podczas ostatniego okrążenia imprezy.

Ma córkę Taylor Nicole Earnhardt z małżeństwa. Do tej pory Teresa żyła życiem wdowy od śmierci męża i wydaje się, że skupiała się na kontynuowaniu jego spuścizny poprzez firmę. Chociaż było trochę zamieszania i plotek na temat jej randek lub ponownego małżeństwa, nie ma potwierdzonych doniesień na ich temat.

Krótkie życiorys Teresy Earnhardt:

Teresa Houston Earnhardt, obecnie w wieku 58 lat, urodziła się 29 października 29 października 1958 r. W Hickory w Karolinie Północnej w USA. Urodziła się w białych rodzicach, a jej wujek był kierowcą wyścigowym. Była w szkolnej drużynie koszykówki i ukończyła grafikę reklamową i projektowanie wnętrz. Amerykanin należy do rasy białej. Choć dość stara, mądra dama nadal utrzymuje zdrowe ciało i przybiera odpowiedni wzrost.

Zalecane