blog

Teresa Terry Wiki: Wiek, rodzice, dzieci, rodzina, wartość netto – wszystko o byłej żonie Todda Chrisleya

W świecie Hollywood prawdopodobnie znałeś Todda Chrisleya, który jest dobrze znanym programem telewizyjnym, Chrisley Knows Best. Program dotyczy magnata nieruchomości z Gruzji, Todda Chrisleya i jego rodziny. Jednak to, co widzisz w serialu, zawsze nie jest pełną historią o jego rodzinie. W serialu brakuje informacji o 45-letniej Teresie Terry, która wcześniej była żoną Todda. Aby dowiedzieć się więcej o duecie, spójrz poniżej!

  Teresa Terry Wiki: Wiek, rodzice, dzieci, rodzina, wartość netto — wszystko o Toddzie Chrisleyu's Ex Wife

Małżeństwo Teresy Terry i rozwód z Toddem Chrisleyem

Zagłębiając się w życie osobiste Teresy Terry, wyszła za mąż za Michaela Todda Chrisleya, kiedy zaszła w ciążę w wieku 19 lat. Spekulowano, że Tresa jest jego dziewczyną z liceum. Później urodziła dwoje dzieci, Lindsie i Kyle. Otóż ​​mówi się, że ciąża Teresy była powodem ich małżeństwa.

Przeczytaj to: Lucrezia Millarini Żonaty, Rodzice, Wynagrodzenie

Jednak związek duetu nie trwał długo i miał rozłam. Powód rozstania pary był tajemnicą, dopóki Teresa nie ujawniła tajemnicy w ekskluzywnym wywiadzie dla DailyMail w marcu 2016 roku, gdzie podzieliła się z Toddem prawdą o swoim siedmioletnim małżeństwie.

Wyjawiła, że ​​Todd pobił ją po rozebraniu jej do naga. Nie tylko to, zagroził też, że zabije ją, dzierżąc nóż. Teresa w końcu opuściła dom małżeński zabierając Kyle'a, zamierzając zabrać ze sobą pięcioletnią Lindsie, która była wtedy z rodzicami Todda. Tak więc Teresa złożyła wniosek o rozwód z Michaelem Toddem Chrisleyem w kwietniu 1995 roku po przemocy domowej.

Możesz polubić: Savannah Soutas Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzina

Pomimo tego, że Teresa oskarżyła Todda, w jednym z wywiadów powiedziała też, że wcale nie był zły. Powiedziała,

– Naprawdę nie wiem, co się stało z Toddem. Znam go bardzo długo i wiem, że nie jest taki zły. Jest w nim dobro. Potrafi być bardzo dowcipnym i zabawnym towarzystwem, ale jeśli nie dostanie tego, czego chce, lepiej uwierz, że będą konsekwencje.

Obecnie 45-letnia Teresa mieszka z drugim mężem z dziećmi i wnukami.

Zamieszanie w rodzinie

W maju 2019 r. syn Teresy, Kyle, został aresztowany w Oklahomie za domniemane posiadanie narkotyków. Raport TMZ stwierdzał, że Kyle został aresztowany i umieszczony w więzieniu hrabstwa Okmulgee pod zarzutem posiadania metamfetaminy.

Po tym dramacie, na początku września 2019 r., Kyle trafił do szpitala z powodu próby samobójczej. Kyle przyjmował pewne leki na swoje zdrowie psychiczne, które miały niekorzystny wpływ, prowadząc do tendencji samobójczych, które ostatecznie wylądowały w szpitalu. Rodzina Kyle'a była tam, aby go wspierać w czasie kłopotów.

Kyle wraz z rodziną w szpitalu. (Zdjęcie: foxnews.com)

Podobnie, córka Teresy, Lindsey, ma własne problemy. Były mąż Teresy, Todd, twierdził, że Lindsey miała pozamałżeński romans z Robbym Hayesem oraz Josh Murray, gdy była w małżeństwie z Willem Campbellem.

Zobacz na: Bishop Bullwinkle Wiki, wiek, piosenki, wartość netto, dzisiaj

Lindsey złożyła raport policyjny stwierdzający, że jej tata, Todd i przyrodni brat grozili i planowali wyłudzić jej seks taśmą, jeśli nie skłamała na temat konkretnego incydentu. Później doniesiono, że mężczyzną na sekstaście był Robby Hayes.

Robby później twierdził, że rzeczywiście był człowiekiem na taśmie i że miał dowody na to, że on i Lindsey byli zmuszani. Raporty FBI stwierdzały, że obecnie prowadzą śledztwo w sprawie incydentu.

Kariera i wartość netto

Mówiąc o karierze Teresy Terry, pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak wyszła za mąż, Todd, amerykański biznesmen i osobowość telewizyjna. W przeciwieństwie do życia zawodowego byłego męża, nie ma informacji o jej karierze.

Podobnie, jeśli chodzi o jej zarobki, trzyma je w ryzach. Ale oprócz niej, jej byłego męża, wartość netto Todda szacuje się na około 5 milionów dolarów.

Wiki i krótkie bio

Teresa, która ma obecnie 45 lat, urodziła się w 1973 roku. Jej urodziny nie są jeszcze znane. Mówiąc o swojej rodzinie, obecnie mieszka z drugim mężem, dwójką dzieci i czwórką wnucząt na wsi w stanie Oklahoma. Odkąd Teresa znalazła się w centrum uwagi ze względu na swojego byłego małżonka, nie są znane żadne dalsze informacje na jej temat.

Zalecane