blog

Terri Carrington Wiki: Wiek, rozwód, sprawy, Net Worth — była żona Rodneya Carringtona

Nie jest konieczne, aby życie komika było wypełnione tylko szczęściem; czasami może również przejść przez bolesne doświadczenie. Komik stand-up, Rodney Carrington, również stanął przed tym samym, ponieważ musiał zerwać życie małżeńskie osiemnastolatka ze swoją żoną Terri Carrington, logopedą. Pomimo małżeństwa od ponad dziesięciu lat, duet nie mógł dotrzymać ślubów i postanowił się rozstać.

 Terri Carrington Wiki: Wiek, rozwód, sprawy, wartość netto – Rodney Carrington's Ex-Wife

Rozwód po jej długotrwałym związku

Terri Carrington po raz pierwszy spotkała swojego byłego męża Rodneya, gdy studiowała w college'u. Wkrótce po spotkaniu para zaczęła się spotykać i poczyniła krok naprzód w związku, wymieniając przysięgi małżeńskie w 1994 roku.

W wywiadzie dla Review-Journal w grudniu 2012 roku komik powiedział, że wypróbowany dużo, aby uratować życie małżeńskie, ale nie powiodło się. Powiedział,

„Robiłam naprawdę dobrze, a ona nagle mówi: „Wychodzę”. Cóż, jeśli to (związek) nie działa, nie wiem, co. …”


Terri i jej synowie opublikowano 26.08.2012 (zdjęcie: Instagram)

Po rozwodzie oboje wydają się być zajęci własnym życiem. Do tej pory nie ma żadnych wskazówek dotyczących ich innych spraw; również przyczyna rozwodu jest wciąż nieznana.

Kariera i wartość netto

Terri zyskała sławę dopiero po tym, jak jej imię przywiązało się do słynnego komika, Rodneya Carringtona. Wcześniej Terri była logopedą, która zawsze była niezauważana. Jest bardzo aktywna na swoim profilu na Twitterze. Jej konto na Twitterze sugeruje, że pasjonuje się tańcem, śpiewem i pisaniem.

Podobnie, nie ma żadnych szczegółów na temat jej dochodów netto, ale wartość netto jej byłego męża Rodneya wynosi około 6 milionów dolarów. Chociaż stan finansowy nie jest jeszcze szczegółowy, można założyć, że cieszy się dobrym życiem ze swoimi dziećmi.

Krótka Wiki i Bio

Terri Carrington urodziła się 18 listopada 1970 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie ma 46 lat, a znakiem urodzenia jest Skorpion. Posiada obywatelstwo amerykańskie, a jej pochodzenie etniczne jest białe. Uczęszczała na Uniwersytet Środkowej Oklahomy. Terri ma zauważalną sylwetkę, która pasuje do jej osobowości.

Zalecane