blog

Terry Moran Życie osobiste, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wynagrodzenie

Jeśli jesteś regularną publicznością widzów kanału ABC, to nigdy nie zapomniałeś ani łatwo nie znałeś jednego z najlepszych dziennikarzy ABC przez kolejne dwie dekady, Terence'a Patricka „Terry” Morana aka Terry'ego Morana. Jest współprowadzącym ABC News „Nightline” i obejmuje Sąd Najwyższy dla stacji ze swojej bazy w Waszyngtonie.

 Terry Moran Życie osobiste, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wynagrodzenie

Jest współprowadzącym ABC News „Nightline” i obejmuje Sąd Najwyższy dla stacji ze swojej bazy w Waszyngtonie.

Życie osobiste: troje dzieci z żoną; Ma córkę z poprzedniego związku!

Prowadzący ABC News Terry Moran jest żonatym mężczyzną. On i jego długoletnia dziewczyna Johanna Cox związali się w lipcu 2015 roku. Fotografka o imieniu Meredith Frost uchwyciła ekstrawaganckie momenty ślubu pary. Jego żona Johanna, która wygrała reality show CW stylista, pracował jako językoznawca z Waszyngtonu w magazynie Elle.

Przeczytaj to: Judith Ann Hawkins Wiki, wiek, wartość netto, Halle Berry

Para ma troje dzieci, dwie dziewczynki, Helen i Mary Lou oraz syna o imieniu Michael. Z poprzedniego związku Terry ma córkę, która jest absolwentką Uniwersytetu Lawrence z wyróżnieniem w klasie 2018.

W lipcu 2017 r. rodzina Moran uchwyciła swoje chwile z mieszkania w Beulah w stanie Michigan, gdzie Terry promieniał obok swoich dzieci i żony.

Ile jest warte wynagrodzenie Terry'ego i jego wartość netto?

Terry Moran, lat 59, jest milionerem, bez wątpienia jest milionerem, ale jego dokładna wartość netto jest nadal sprawdzana. Według Glassdoor, ABC News TV Reporter zarabia wynagrodzenie pomiędzy kwotę od 98 000 USD do 107 000 USD. Cóż, jest też jednym ze starszych i doświadczonych dziennikarzy, podczas gdy do tej pory spędził w branży już swoje trzy dekady.

Zobacz też: Kesha Ward, 2 Chainz's Narzeczona Wiki: wiek, zaręczyny, rodzina, wartość netto, wzrost

Jest współprowadzącym „Nightline” ABC News, zanim został współprezenterem programu; był gospodarzem World News Tonight Sunday od 2004 do 2005. W latach 1990-1997 był korespondentem i gospodarzem telewizji sądowej. Pochwalił go za wiek, w którym relacjonował ślady morderstw w Los Angles of Lyle i Erik Menendez. Do ABC News dołączył w 1997 roku, od tego czasu z powodzeniem pracuje w sieci.

Krótki życiorys:

Terry urodził się 9 grudnia 1959 w Chicago, Illinois. Jest jednym z najstarszych dziennikarzy, podczas gdy posiada obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Ma również dobrze utrzymanego chłopca, wysportowanego i zdrowego, o wysokości 5 stóp i 10 cali.

Nie przegap: James Charles Wiki: wesoły, partner, wartość netto, rodzina

Niektóre strony wiki to obejmowały, on również działał w branży nieruchomości, ale nie było to oficjalne. Ten facet angażuje się w pracę kilku fundacji charytatywnych, organizacji, a także w prace społeczne.

Zalecane