blog

Terry Serpico żonaty, żona, rozwód, rodzina, wartość netto, wzrost

Od kaskadera po prawdziwego aktora na dużym ekranie, Terry Serpico jest graczem. Niegdyś barman, który teraz jest aktorem, uczynił go bogatym i celebrytą. Jest bardzo znany z grania wielu ról, takich jak Find Me Guilty i Michael Clayton. Będąc dobrze znanym mężczyzną, powoli staje się nawet w swoim wieku, że z pewnością wyrobi sobie markę.

 Terry Serpico żonaty, żona, rozwód, rodzina, wartość netto, wzrost

Kariera i postęp:

Karierę rozpoczął jako kaskader, aktorstwem zainteresował się po ukończeniu szkoły średniej. Obsadził swoją pierwszą główną rolę aktorską w Donnie Brasco, wkrótce po tym, jak wystąpił gościnnie w wielu innych sieciach telewizyjnych, takich jak Law & Order, CSI: Miami, Law & Order: Criminal Intent i Person of Interest. Grał również w Bronx Is Burning jako Mickey Mantle, ale najbardziej lubiłem grać rolę w filmie, Rescue Me z udziałem pułkownika.

Obecnie pracuje nad wieloma projektami będącymi w fazie postprodukcji, takimi jak film Mine 9 jako Zeke, Light Wounds jako Donnie i Faceless w roli Dr. Kleina. Robiąc duże na dużym ekranie, nie powiedział nic więcej o swojej pracy poza tymi kilkoma filmami.

Jaka jest jego wartość netto?

Chociaż wykonał wiele pracy, aby spełnić swoje marzenie o byciu aktorem, jest bardzo skromny, jeśli chodzi o outsourcing swojej wartości netto. Ponieważ nie podaje żadnych informacji w tej sprawie, ale może to być w milionach. Nie wyjaśnia też, ile zarabia na jednym odcinku lub filmie, ale równie dobrze może to być sto tysięcy.

Czy on jest żonaty? Lub Znowu Randki?

Był kiedyś żonaty ze swoją ówczesną żoną Erin Serpico i miał troje dzieci, syna i córkę razem w czasie, gdy się spotykali i był z nią raz żonaty. Obecnie mieszka w Charleston i lubi surfować, grać w golfa i jest aktywnym crossfitterem.

Nie jest pewne, czy rodzina zdecydowała się pozostać razem, czy mieszkać w oddzielnych domach, a wiki nie ma wystarczającej ilości informacji na temat ich miejsca pobytu. Obecnie jest singlem i od czasu rozwodu nie miał dziewczyny ani nie spotykał się z kimkolwiek w tej chwili. Głównie skupianie się na poprawie swojej pracy aktorskiej i obecnej pracy sprawia, że ​​jest zajęty.

Krótki życiorys:

Urodzony w Fort Sill w Lawton w stanie Oklahoma był najmłodszym z trójki rodzeństwa. Frank Serpico, ma 6 stóp wzrostu i ma urodziny 27 czerwca 1964 r., co daje mu 52 lata. Jego pochodzenie etniczne jest białe, a jego narodowość jest amerykańska.

Zalecane